Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után első mensi...

Missed ab után első mensi létezik, hogy csak nagyon gyenge?

Figyelt kérdés

Sziasztok, június 10-én volt a műtétem hat hetes terhességem szakadt meg :( most szerdán lesz 6 hete hogy műtöttek, múlthét szombaton elkezdtem rózsaszínezni... azóta kicsit erősebb, de betéten alig látszik meg legtöbbször csak a wc papíron látom.


Lehet ez a mensim? És az is lehet, hogy ilyen gyenge?


Eddig szinte csak olyat olvastam, hogy vagy olyan volt mint missed ab előtt vagy erősebb volt. Valakinek volt hasonló tapasztalata?



2015. júl. 20. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont 4 hétre jött meg a műtét után, kb. 5 napig barnás-rózsaszínes folyás volt, de csak pár csepp tènyleg.

Nagyon lassan indult be... Kb. 2 nap kellett ezután még, hogy rendesen megjöjjön, de akkor se volt olyan nagyon vészes, bár nem nagyon tudom mihez hasonlítani, mert mindig tampont használtam, ezután csak betétet lehetett, úgyhogy szerintem kb. ugyanannyi lehetett, mint szokott.

Másodiknál már tampont fogok használni.

2015. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod, sajnos nem tudom mi van tegnap azt hittem megjön, mert reggel nagyobb mennyiségben volt jelen a rózsaszín cucc a wc papíron. Ez csak délelőtt aztán ma délutánig teljesen megszünt. mos tis csak egyszer láttam egy halványat és megint semmi... Létezik, hogy ennyire nehezen akarjon megjönni? Egyébként halkan jegyzem meg babára is lehet esélyem, de mivel nem tudom mikor lehetett pé és nem tudom mikor kéne megjöjjön így a tesztekkel sem megyek sokra ... ha nem jön meg rendesen pénteken megyek dokihoz.
2015. júl. 21. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkàbb szórakozik még a szervezeted, és nem baba.

Nekem is nagyon lassan akart megjönni, volt nekem is hogy fél-1 napig semmi sem volt. Én is így voltam, hogy hát nem igaz, hogy nem akar megjönni, azt hallani hogy ilyenkor az első borzalmas, de nekem mikor megjött rendesen se volt borzalmas. Bár a vetélés se járt nagy görcsökkel, menseskor jobban szokott fájni. Pedig spontán távozott a szervezetemből...

2015. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és nekem június 4-én volt a műtét, elvileg még egy hét és megjön a 2. menses is.
2015. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem , hát majd kiderül :) remélem hamar lesz újra lakónk :) Azért izgalmas nekem csak 6 nappal később volt a műtétem mint neked, de nekem még első se jött meg :)Éljen a változatos női szervezet :D
2015. júl. 21. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt 5 hete a műtétnek. Múlt hét csütörtökön volt egy kis barnás folyás, azóta vasárnap megint egy kis pötty,és ennyi.., nem tudom, hogy mi lesz ebből. 8 hetes missed ab
2015. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, hát nekem is helyzet változatlan, ma voltam dokinál azt mondta 12mm a méhnyálkahártyám és szerinte 2 héten belül meg fog jönni. És, hogy ezek normális jelenségek ilyenkor.
2015. júl. 22. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!