Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy 15 hetesen...

Létezik, hogy 15 hetesen érzem a magzatmozgást? Első baba

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Létezhet. :) ilyen korán is érezhető csak általában hátsó fali lepénnyel és vékony hasfallal. De van aki mellso falival is korán érzi.
2015. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is éreztem 15 hetesen. Azt mondják a véknyak szokták hamar érezni, na én nem vagyok éppen egy nádszál. Kérdeztem a dokit, hogy létezik-e, hogy őt érzem. A doki mondta, hogy persze. Függ attól hol van megtapadva és, hogy mennyire vagyok érzékeny.
2015. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én sem vagyok vékony söt van felesleg sajnos:-(
2015. júl. 5. 09:15
 4/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, attól maga a hasfal lehet vékony. Nálam is van egy pár réteg zsír pocin azért.
2015. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 13. héttől éreztem, mert amikor UH voltam éppen rúgott, és így tudtam, hogy ez már az. Szóval persze.
2015. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12 hetesen éreztem, először csak ülve, aztàn mikor a genetikai UH-n nézték, akkor is, csak akkor màr lâttam is, hogy hogy kalimpàl. Még mondtam is az orvosnak, hogy lehet-e, és mondta hogy abszolút, ilyen hasfallal könnyű érezni.
2015. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. terhességnél mellső fali volt a lepény és 21 hetesen éreztem először, most hátsó fali és 15+2-nél éreztem, vékony vagyok, de 10 cm vastag zsír mindig volt a hasamon.
2015. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Az elsőt én 14 hetesen megéreztem (vékony vagyok, de a lányom is extra sajtkukac volt mindig). A második lányomat viszont csak 16 hetesen éreztem először, kevesebbet is mozog mint egykor a nővére. Úgyhogy a baba habitusától is függ ez.
2015. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.Az én anyukám 14 hetesen érezte!
2015. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dmelania válasza:
Simán létezik. Én is 15 hetesen éreztem először. Nem vagyok vékony, sőt... Hátsó falon tapad, és nekem is első baba :) Ő lesz az :)
2015. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!