Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most mit csináljak? Orvoshoz...

Lues kérdése:

Most mit csináljak? Orvoshoz menjek vagy várjak?

Figyelt kérdés
Júli 17-én kellett volna megjönnie. 21-én reggel X-epil teszt halvány pozi volt,Clearblue digitális pozit mutatott 1-2 hetes terhességgel. Ma akartam orvoshoz menni,de szabin van 1hétig. Ma késö délután elkezdtem vérezni,mintha meg akarna jönni. Várjak még,h erősödik e a vérzés vagy azonnal menjek orvoshoz?6
2015. júl. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonnal menj,ha làthatò pozitiv volt a teszted!
2015. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem időpontkérés! Doki azonnal! Lehet kezdődő vetélés amit vagy meg lehet állítani vak kontrollálni és műszeresen befejezni vagy lehet haematoma amit kezelni kell! Futás, de semmi pánik írj, hogy mi volt!!!!
2015. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
voltál???
2015. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem tudtam rászánni magam, hogy leüljek írni... Mondhatni mire a kérdést kiírtam normálisan megjött. Semmi görcs. Nem tudott normálisan megtapadni, volt ugyan HCG-m, de azért volt majd egy hetes késés után is olyan halvány, mert ürült. A Clearblue pedig érzékeny teszt. Nos, kicsit nehezebben vált le a megvastagodott méhfalam. Majd legközelebb sikerül... Köszi, hogy érdeklődtél!
2015. júl. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!