Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 hete volt missed ab műtétem....

5 hete volt missed ab műtétem. Kicsit aggódom, mert még mindig nem jött meg. Tavaly is volt sajnos egy, akkor 4,5 hét után megjött. Szerintetek menjek orvoshoz, vagy még várjak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 15:22
 1/4 Roberta77 ***** válasza:

Szia!

Nekem aug.12-én volt és egy hete szombat jött meg.

Szerintem nem vagy el késve, 6 hetet mondanak az orvosok is.

2013. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt! Nekem pont a 6 hetes kontroll napján jött meg rendesen a vérzésem.
2013. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kriszta0930 válasza:
Szia.Sajnálom :( Sajnos nekem is volt Július 21.-én pont 10hetesen :( És nekem 5.5hétre jött meg Augusztus 27.-én
2013. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 5 missed ab. műtétem volt, mindegyik után 5-7 hétre jött meg, de nekem egy kicsit hosszabbak a ciklusaim is, kb.35 naposak.

Ha magánorvoshoz jársz, és 6 hét után sincs vérzés, akkor kérdezz rá telefonon, hogy neki mi a véleménye!

2013. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!