Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 9. hetes terhes vagyok nem...

9. hetes terhes vagyok nem szeretném megtartani a babát, ellehet intézni mindent 1 honap alatt?

Figyelt kérdés
Multhéten voltam nőgyógyásznál,megkérdezte meg tartom-e a babát,mondtam hogy nem.(nem szeretnék róla beszélni) adott beutalot az ultrahangra,kaptam is mára.azaz (24.-ére) voltam,9. Hétbe vagyok,és jövöhét kedden tudok csak visszamenni a nogyogyaszhoz mert szabin van,es nemis az lesz akihez szoktam járni,na mindegy,szerintetek akkor "3 het" alatt ellehet intezni mindent? Vérvétel van (ha elkuld oda) meg a vedono. Szerintem.

2015. júl. 24. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs már egy hónapod.
2015. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igen,azért kérdezem,hogy 13.hètig eltudnék mindent intézni? Abba már a korházra is gondolok.
2015. júl. 24. 13:43
 3/14 anonim ***** válasza:

12. hétig csinálnak abortuszt, nem a 13-ig.

Szerintem lesz időd, ha kedden mész a nőgyógyászhoz.

2015. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sok helyen csak 11+6ig csinaljak meg az abortuszt.


Lesz idod, de sztem tok mindegy h a te orvosodhoz mesz e vagy sem, cska legyenek meg a papirok minel elobb...

2015. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kb 7-10 nap mindennel együtt. Onnantól kezdve, hogy a dokihoz visszamész. Egyrészt van 3 napos gondolkozási idő, másrészt időpontos az abortusz, azt nem tudom mennyi idő. De a vizsgálatok megvannak hamar, azt hiszem altatóorvosi vizsgálat, vércsoport meghatározás, kb ennyi van az eszemben.
2015. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem is,hogy annyi idő.
2015. júl. 24. 14:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos,h nem szeretnéd megtartani a babát? :( Gondold meg...
2015. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne :( majd egy pár év mulva remélem. Ma voltam nőgyogyásznál ugye 10 hetes vagyok holnap elkell mennrm megint uh-ra h mekkora a terhesseg es bele e ferek a 12 hetbe. Remelem bele... Kaptqm beutalot laborba,es csaladsegitot hnap kell felhivnom.remelem nem futok ki az idobol :(
2015. júl. 28. 13:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van e ilyen opcio, de szerintem kérd meg a dokit, hogy valahogy forditsa el a kijelzöt. Szerintem ne nézd meg az uh képet. Nekem a 10 hetes uhn azt mondta a doki, hogy keresztbe ett lábakkal fekszik. Igazi kis emberke volt már.
2015. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem is láttam semmit, ma a doktornő azt irta az uh-s papirra h meret szerint 8hetes..

Ma elkell mennem a csaladsegitooz.meg elvileg felkell hivnom a korhazat mar idopontert holnap labor.

2015. júl. 29. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!