Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van egy 2 eves kisfiam terhes...

Van egy 2 eves kisfiam terhes lettem anyagi okok miatt nem tudjuk megtartani mennyibe kerul az abortusz?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok a kisfiam bolcsibe jar 4 oras bejelentettbe dolgozok

jar valami segely hogy kevesebb legyen?


Egyaltalan hogy zajlik egy abortusz?

ott kell aludni a korhazba?

altatnak?

faj?



2014. nov. 4. 09:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
5%

Kb. 30.000.-

Nem jár segély.


Befekszel, tágítanak, elaltatnak, kinyírják a magzatot, felébredsz, megfigyelnek, hazamész. Igen, fáj, (gondolom) utólag, mint egy mensi.

2014. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
13%

Ahogy az első írja kb. 30 ezer. Fizetési támogatást, segélyt nem adnak hozzá. Dokitól kapsz egy csekket befizeted, kapsz egy időpontot, amikorra be kell menned a kórházba. Mivel te már szültél ezért nem biztos hogy tágítót helyeznek fel. Bekísésnek a műtőbe, infúziót kapsz, altatnak.

Igen nagyon fáj. És ott kell aludni a kórházban van ahol 1, de akad olyan hely is ahol 2 napot (1et előtte, 1et utána).

2014. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
14%
Ha te nem tudod anyagi okok miatt felnevelni, akkor miért nem adod örökbe? Erre még nem gondoltál?
2014. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat

Ha mar kihordanam ey megszulnem nem tudnam orokbeadni


akarmennyire nem akarom ez a megoldas maradt:(

Ugy hallottam ha mar szultel nem kelp ott aludni ez igaz?

2014. nov. 4. 10:11
 5/28 anonim ***** válasza:
24%
Nem igaz. A szülésnek csak a tágításhoz van köze. Megfigyelésre mindenképpen bent tartanak tehát ott kell aludni.
2014. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
50 %-os kedvezményre jogosultak gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban, átmeneti járadékban, rendszeres szociális járadékban, egészségkárosodási járadékban, öregségi nyugdíjban, rokkantsági járadékban, rokkantsági nyugdíjban, baleseti rokkantsági nyugdíjban részesülők. A térítési díj összege 14855 Ft.
2014. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%
Ne haragudj, de ahol 1 elfér, ott van helye kettőnek is. Gondolom babaruhád, babakocsid van, pelenkát kell kb.venni csak. A gyógyszertári fürdető két fillér és zabálni sem fog még kétpofára a gyerek, hogy annyi kaja elmenjen. Én ezt így látom, anyuka vagyok, tudom is, hogy ez így működne. Itt szerintem más az indok, de ezt természetesen nem kell itt közölnöd, mert nem tartozik senkire. Csak gondold át! A többit meg elmondták: 30.000 HUF a műtét, van akinek fáj, van akinek nem, van ahol benntartanak 1 éjszakára, máshol meg reggel mész, este meg ki is engednek. A lelki részéről meg ne is beszéljünk, mert, hát az is a gyógyulás része. Ki könnyebben, ki nehezebben teszi túl magát ezen.
2014. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk most volt egy nő abortuszon, szociális alapon 8000-be került. Nem kellett ott aludnia és azt mondta, nem fájt. Tágítás nem volt, altatásban csinálták. 5. gyerek lett volna, észszerű döntést hozott, ismerve az anyagi helyzetüket.
2014. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Bírom a sok abortuszellenest....erőszakkal, agresszivitással akarjátok elérni, h megtartsa a gyereket? Nevetséges. Ne szóljatok bele, ez a kérdező döntése, nem azt kérdezte, h szerintetek megtartsa-e a gyereket. Akár tetszik nektek, akár nem, az abortusz ma egy teljesen törvényes útja a terhességmegszakításnak és sem az anya, sem az orvos nem válik gyilkossá. Ez van, lapozzatok, mert unalmas, h minden kérdésnél ezt csináljátok. Koncentráljatok a kérdésre, ha ez nem megy, vagy enm tudtok segíteni, akkor pedig maradjatok csöndben. Én már válaszoltm a kérdésre érdemben, mielőtt még...
2014. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
14%
Ésszerű az lett volna, ha normálisan védekezik az, aki nem akar 5. gyereket. Gyógyszer+gumi mellett kizárt a terhesség. Én nem kiabáltam amúgy gyilkost senkire, nem voltam bunkó, válaszoltam is a kérdésre, de a véleményemet el szabad mondanom, semmi nem tiltja és a véleményemmel nem bántottam meg a kérdezőt. Nem ordítoztam vele, nem bunkóskodtam, nem küldtem el sehova, nem gyötörtem. Annyit írtam csupán, hogy ahol 1 gyerek van, ott elfér a második is és ez egy nagyon nehéz döntés, jól át kell gondolni, mert egy életen át hordozhatja magán a terhet az ember. Kedves utolsó, te viszont nagyon bántó voltál.
2014. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!