Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha eddig magánorvoshoz jártam,...

Ha eddig magánorvoshoz jártam, de nem vagyok elégedett, válthatok orvost?

Figyelt kérdés
Most volt vetélésem.7 hetesen megállt a fejlődésben.Kontrollra mehetek másik orvoshoz vagy elfognak küldeni?

2015. júl. 29. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz, bármikor. Csak vidd minden papírodat, hogy lássa az új doki.
2015. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Előtte azért felhívjam telefonon,vagy elég személyesen elmondani a vizsgálatnál?

2015. júl. 29. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor váltasz orvost, amikor csak akarsz. Nem kell előre szólni, kérj időpontot másikhoz és menj oda! Vidd a papírjaid és kész. Senkinek semmit sem kell megindokolnod. A későbbiekre nézve is, akár a terhesgondozás során, akár szülés napján is választhatsz másik orvost, ha nem vagy megelégedve! Nem szabad ettől félni! Keresni kell azt, akiben meg tudsz bízni!
2015. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!