Lehet, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés

Fura kérdés lesz, de nem tudok jelenleg mire gondolni, ez is csak egy felvetés.

Fogamzásgátlót szedek. Előző vérzesem előtt antibiotikumot kellett szednem, és utólag kiderült, hogy gyengítette, mi pedig szexeltünk minden nap.

Megjött pár nappal később, de nagyon gyenge volt, szinte semmi. Azóta szinte minden nap émelygek, étvágyam semmi.

Most pedig megjött, de annyira erősen, mint évek óta soha (3 éve szedem a tablettát). 4. napja görcsölök, pedig azt sem szoktam.

Még ma, a 4. napon is világos piros vérzésem van, pedig max 1 napig szokott lenni..



Mi történik?


2015. júl. 30. 14:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából tudom, hogy nem nagyon lehetséges, hogy teherbe estem és most elvetélnék, de nagyon fura ez az egész, sosem szokott ilyen erős vérzésem és görcseim lenni. :( Ráadásul 4 napja folyamatosan
2015. júl. 30. 14:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély, ha az antibiotikum gyengítette a fogamzásgátló hatását.
2015. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de az is lehet, hogy az antibiotikum meggegyengítette a hatását, így most nem az általános fogamzásgátlós kihagyásos vérzésed van, hanem megjött rendesen. Azért egy tesztet csinálhatsz a biztonság kedvéért.
2015. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért utólag derült ki? Rá van írva a tájékoztatóra, hogy antibiotikum kúra idején kiegészítő védekezés szükséges.
2015. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de lehet csak az antibiotikum kavart be, egyébként vetélésnél sötét színű vérzés van nem világos.
2015. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Háziorvosom azt mondta, hogy ez pont nem befolyásolja, de aztán a nőgyógyász 1 héttel később mást mondott...


Hétvégén veszek tesztet, ha vetélés volt, akkor még pozitív lesz

2015. júl. 31. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!