Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek elvetéltem? Volt...

Szerintetek elvetéltem? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok, kb 2 hete néha 1-1 nap gyenge barnás folyásom volt. Tegnap is. Ilyenkor vannak menstruációs görcseim is, meg alhasi szurkálások, de nem vészes. Ma délután viszont megjött rendesen a vérzésem, nem volt darabos (legalább is nem látta, rajta) inkább nyúlós, nyálkás volt, és azóta is vérzek. Nem olyan erősen, de én alapbol nem szoktam erősen vérezni. Egyébként pont most lenne itt az ideje h megjöjjöj. Voltam már terhes, 4 éve szültem, de vele sose véreztem. Most meg erős görcseim is vannak, pedig azt sem szoktam, csak nagyon ritkán. Reggel megyünk a korházba, de addig is érdekelne a véleményetek erről..
2015. ápr. 11. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy inkább még most menj ügyeletre, nehogy gond legyen.

Nekem a második terhességemnél volt vérzés, éppen 9 hetesen. Előtte felidegesítettem magam, és akkor kezdtem vérezni, görcs nem volt. Nagyon megijedtem, de a baba megmaradt. Utrogestant kellett szedni az első harmadban. Ez után még egyszer-kétszer véreztem enyhébben.


Az is számíthat, hogy most kéne megjönnie, igen.

De a görcsök azért aggasztóak, mondom, én bemennék inkább most.

2015. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barnázás és vérzés után őszintén szólva igen, valószínűleg. De majd a doki mond biztosat, ez nem az a távgyógyítós műfaj.
2015. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első voltam. Voltál dokinál?
2015. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!