Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi erre az esély? Megtörté...

Mennyi erre az esély? Megtörténhet?

Figyelt kérdés

Sokáig nem ide jártam iskolába, viszont ott találkoztam egy fiúval (lány vagyok) aki ugyanott, és ugyanakkor született, mint én. Még az óra is azonos volt. A bőr, haj és szemszínünk is ugyanolyan. Erre mennyi az esély?


U.i.: Nem, nem lehetünk ikrek, vagy testvérek, mert ismerem a szüleit.

L/13



2013. márc. 26. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinek van egy hasonmása most az, hogy a tiéd veled egynapon született, ez semmit nem jelent
2013. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes. Előfordulhat, de nem nagy eséllyel.
2013. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 PrettyVillain ***** válasza:
én is ismerek 2 srácot aki ugyanakkor született mint én, ebből az egyiknek a bátyja ugyan azon a napom amikor a hugaim akik 4 év különbséggel 1 napon születtek. Jó mi?
2013. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az utólsó tetszett!
2013. márc. 26. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A földrajztanárom fiát majdnem bevarrták, mert az elkövető ugyanott, ugyanakkor született, ugyanúgy hívják őket és az anyjuk neve is azonos.
2013. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez is!
2013. márc. 26. 22:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem általánosban 2, gimiben 1 olyan osztálytársam volt, akivel egy napon születtem, állítólag még az anyukáink is ismerik egymást a szülészetről. Nem olyan nagy ritkaság. A haj, bőr és szem színe szerintem nem különösebben számít, hacsak nem vagy szőke néger, élénk kék szemekkel. Gyanítom sokan vannak még ugyanolyan színekkel mint ti.
2013. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mary333 válasza:
Nekem is volt általánosoban egy olyan osztálytársam, akivel egy napon születtünk, egy kórházban, de az anyukáink nem ismerték egymást. Mindketten lányok vagyunk, bár sem belsőre, sem külsóre nem hasonlítunk, most meg egy középsikolába járunk.:)
2013. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Orvosok is tévedhetnek. Csináljatok dns vizsgálatot, az mindenre választ ad!
2013. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges, mert nekem van egy nővérem, őt megkérdeztem. Ott volt a kórházban, amikor születtem, és nincs ikertestvérem.
2013. márc. 28. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!