Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha 7 hetesen szükség van erre...

Discovery00 kérdése:

Ha 7 hetesen szükség van erre a beavatkozásra az hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Sajnos nem látni, hogy verne a kicsim szíve, holnap megyek újra uh-ra hátha, de ha nem fel akarok készülni, hogy mi is vár rám. Tudok tanácsokat adni? félek...
2015. aug. 12. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vizsgálat után néhány órával megindult a vérzés...Missed. ab. lett belőle. Éhgyomor, vérvétel, altatás, műtét, pár óra múlva hazajöhettem.
2015. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
H vagy Kerdezo? Sajnos velem is az tortent 7 hetesen, mint veled, csak en mar tul vagyok a muteten...:(
2015. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre igyekszem nem belegondolni a dologba. Hétfőn lesz a műtét, szerintem aznap leszek a legrosszabbul. Ma gondoltam bele, hogy szegény halott kis magzatkámmal kell mászkálnom még 2 napig (pénteken dőlt el a műtét sorsa így csak hétfőn reggel tudják a beavatkozást megcsinálni). Reggel még néznek egy uh-t, de az van a papíromon, hogy töredezett petezsák, gondolom esély sincs egy kis szívhangra ha már töredezett. Félek, rettegek a hétfőtől :/
2015. aug. 15. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a petezsak nem szabalyos, jot nem jelenthet, mast nem merek mondani, hisz nem vagyok doki...

Velem a korhazban nagyon rendesek voltak az orvosok, de nekem bent kellett aludnom, mivel tagitottak...

Kitartas!

2015. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos műtét lett belőle. Már túl vagyok rajta, lelkileg még nem ért utol a tudat, lehet rossz "anya" vagyok, de nem szeretnék belegondolni kit veszítettem el :(
2015. aug. 17. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
kitartást mind lelkileg mind testileg is... sajnálom ohgy ez lett a vége :( nyugodj meg, és probálj minnél több támogatást kérni lelkileg a családodtól barátoktól.
2015. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lelkileg túl vagyok rajta. Most azon aggodalmaskodom, hogy már meg kellett volna jönnie, de nem nagyon van kedvem nőgyógyászhoz menni, a sok macera utána, de lehet muszáj lesz :(
2015. okt. 10. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!