Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után meddig véreztetek?

Discovery00 kérdése:

Missed ab után meddig véreztetek?

Figyelt kérdés
Doki nem mondta, nekem tegnap volt a műtétem. Tegnap véreztem, ma már semmi. Ez gond lehet?
2015. aug. 18. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8-9 napot, nekem kb 2 nap verzes, par nap barnas vizes folyas a vege fele meg barna pecseteles.
2015. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elso ket nap keves, aztan tobb, majd enyhult, de egy hetet tartott kb., kulonben nekem a menstruaciom valtozott meg azota, rengeteg ver folyik, nagy hasfajassal
2015. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 2 hete volt missed ab műtétem, kb. 12 napig véreztem, az első nap nagyon azután beállt egy ilyen közepes mennyiségre, nem csökkent majd csak a 8. nap környékén, aztán csak pecsételés, és most talán semmi. Nem tudom, hogy gond-e ha nem vérzel.
2015. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a műtét napján véreztem egy nagyon minimálisat, azóta semmi. Július 11-én volt a beavatkozás...a menstuációmnak sincs nyoma azóta. A dokim szerint várunk türelmesen, időnként mennem kell ellenőrző uh-ra. Szóval szerintem nyugi!
2015. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam, hogy nem csak nekem volt így.
2015. aug. 19. 18:48
 6/13 anonim ***** válasza:

én se nagyon vérzek műtét óta.

lett gond discovery00 ?

következő menzi mikor jött meg? műtéthez viszonyítva 28nap vagy a vetélés kezdete óta számítva?

2015. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
eddig még nem jött meg :(
2015. okt. 5. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Huh dokinal voltal? Azert most mar lejart a turelmi ido! Esetleg csinaltal terhessegi tesztet azota??
2015. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még nem voltam. A héten telik le a 8 hét. Csináltam tesztet nem negatív volt. Még várok, mert olyan mintha meg akarna jönni.
2015. okt. 6. 06:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Szoval van egy halvany pozi teszted?
2015. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!