Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valaki vérzett az 5. héten?

Valaki vérzett az 5. héten?

Figyelt kérdés
Az uh-on nem latni semmit viszont verzek. Méhen kívüli terhesség lesz?
2015. aug. 20. 08:28
 1/7 A kérdező kommentje:
A tesztem +. A nyh. 10 mm.
2015. aug. 20. 08:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bemennék az ügyeletre, vagy a kórházba.
2015. aug. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Este néztek semmit sem látott. Azt mondta vetéléshez keveset vereztem méhen kívülihez sokat. Most 4 napot kell tesztelnem aztán ha vegig pozitív akkor jövő héten meg kell keresni mert már 6 hetes keszek.
2015. aug. 20. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is gyenge verzessel inkabb barnazassal indult a vetelesem majd elenk piros verzes nem sok de azert volt..egy het utan veteletem el igazan, az mar sotetebb verzes volt es fajni is csak akkor fajt..

Remelem nalad minden oke lesz de semmikepp nem jo szerintem:(

Majd irj mi lett veled!

2015. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még mindig pozitív a tesztem viszont ugy vérzek mint amikor menstruálok. Félek a méhen kívüli terhességtől. Neked is pozitív volt a teszted egy hétig is?
2015. aug. 20. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy heteig eros pozitiv volt a tesztem majd suru verzes utan par nap alatt kezdet halvanyodni. Sajnos ez ket honapja tortent es meg mindig halvany pozi tesztem van erzekeny teszttel:(
2015. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 5. héten enyhe barnázással kezdődött, majd dőlni kezdett a vér.

Még csak petezsák volt, embrio nem, hétfő óta vérzek, jövő héten megyek kontrollra, remélhetőleg nem kell műteni.... :(

2015. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!