Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha az abortusz a 14. hét...

Piroska és a farkas kérdése:

Ha az abortusz a 14. hét közepén történik, akkor altatásban végzik v meg kell szülnöm?

Figyelt kérdés
Sajnos a babànak nagyon súlyos, kromoszomàlis rendellenessége van.
2015. szept. 1. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnalom :(


A fertozesveszely miatt nem javasolt a mutet DE nem tudom ez mikortol van igy. A baratnom 27 hetes babat vesztett el, neki meg kellett szulnie.

2015. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Istenem :( Nagyon sajnálom. Ha rendben fejlődik, tehát nem kisebb a koránál, akkor meg kell szülnöd. Legalábbis a szobatársamnak megkellett 14 hetesen.
2015. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Így élből azt vágnám rá, hogy szülést indítanak, de ha esetleg le van maradva a baba a fejlődésben a terhességi korhoz képest, akkor lehet, hogy még elvégzik a műtétet. Erre legegzaktabb választ orvos tud adni, gondolom, menni fogsz pár napon belül.
2015. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

12. héttől szülésindítás.

Sajnálom.

2015. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt az orvossal kell megbeszélni. A barátnőmnek elvégezték altatásban, humánus volt nagyon az orvosa.
2015. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem végezheti az orvosom, mert a baba betegsége miatt a Mávkorházban végzik,én pedig nem pesti vagyok. tehát az lesz, h aki éppen ügyeletes lesz, számomra vadidegen.... tudom, h nem ez a leglényegesebb, de ez is nehéz most. Persze attol még lehet nagyon emberi, de mégis vadidegen.
2015. szept. 1. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Oh, nagyon sajnálom. Reméljük a legjobb verziót ebben a rossz helyzetben.
2015. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában rendellenesség miatti abortusznál normálisak. Persze lehetnek fáradtak, meg az ügyeleten vsz. nem Te leszel az első akit ellátnak, vagy épp kifogod. Kérjél fájdalomcsillapítót amennyi csak kell.
2015. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia olvastam a kérdéseidet és végig drukkoltam, hogy a baba egészséges legyen. Nagyon sajnálom.

Egyik ismerősnek a 15.-16.-ik hétben derült ki, hogy beteg a babája, neki úgy tudom meg kellett szülnie.

2015. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!