Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akik elvetéltek a 8-12 hét...

Akik elvetéltek a 8-12 hét között, leírnátok hogyan indult meg a vetélés, milyen tünetek voltak? Spontán kiürült vagy kellett műtét utána?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Barnázással, vérzéssel indul meg általában.
2015. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem előtte fél napig egyre erősödő görcseim voltak, a végére elég durván fájtak. aztán rögtön erős vérzés. szerencsére nem kellett műtét. a másik vetélést nem vettem észre, nem volt tünet, csak uh-n látszott. ott természetesen szükség volt műtétre
2015. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

semmi tünetem nem volt ami vetélésre utalt volna. 9 hetesen mentem uh-ra és már nem volt szívhangja, pedig előző héten még 170es frekije volt.

műteni kellett, be se akart indulni a vetélés.

2015. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan az mint az utolsó vàlaszolónak! Annyi hogy nekem majd le szakadt a derekam. 12 hetes uh-ra mentünk nyakiredőt mèretni. 11 hetesen már voltunk akkor tökéletes szivhangja volt vissza lettem rendelve mert korai volt még nem lehetett redöt mérni. Mire visszamentem már se magzatmozgás se szivhang...mint utóbb (jóval később) kiderítettem mert saját kútfőre mindent kivizsgáltattam, minden valószínüség szerint "éhenhalt" a babám mert nem volt elég progeszteron hormonom ami a lepényt táplálta volna szon keresztül pedig a babám. :( aztán ujra várandós lettem, új orvosom lett és egy genetikus kisérte végig a terhességem. Rengeteg bogyót szedettek velem de egészséges 3750g 56 cm-es lányom született 41. hétre. Mielőbbi jobbulást kivánok testben és lélekben és egy egészséges kisbabát!
2015. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7-8. het kozottt, minimalis majd egyre erosodo barnazas, majd verzes. Muteni kellett.
2015. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8héten még volt szívhang, majd 11 hét után mentem legközelebb ahol közölték velem, hogy 8 hetesnek felel meg és nincs szívhang. Nem vettem észre, csupán így visszagondolva fekvéskor sokszor beleszúrt az oldalamba, nem tudtam az egyik oldalamon feküdni. Sajnos műteni kellett azonnal mivel akkor már kb 4 hete holtan volt bennem, csoda, hogy nem lett bajom. Ez egy hónapja történt úgyhogy még friss az élmény :(
2015. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen voltam először dokinál,majd 10hetesen volt a következő ultrahangos vizsgálat.Nekem akkor mondta a doki,hogy olyan 8 hetesen halt el bennem az embrióm.Akkor két hete volt már bennem,és másnapra bementem a kórházba és műtéti úton vették ki belőlem.Tüneteim annyi volt,hogy nagyon fáradékony voltam,karikásak voltak a szemeim,és fájt a derekam és a térdhajlatom.A kollégáim nem tudták,hogy terhes vagyok és mindig azt mondták,hogy nagyon nem jól nézek ki.Kérdezgették,hogy beteg vagyok?A terhességi tüneteim is elmúltak,a hányinger és már nem voltam rosszul a szagoktól.Nem tudtam,hogy meghalt bennem,de úgy éreztem magam mint aki nem terhes.Néha ha kicsit gyorsabban mentem,akkor szúrt és fájt a hasam,de aztán elmúlt.Nem gondoltam volna ,hogy baj van,és sokk ért amikor a doki közölte velem a rossz hírt.Műtét után megkönnyebbülést ,majd mély lelki fájdalmat éreztem.Ma két hete ,hogy műtöttek.Sajnos túl korán engedtek vissza dolgozni,mert már a héten kezdtem,de tegnap délutánra erős vérzés indult meg nálam,és rázott folyamatosan a hideg.Most ismét egy hét betegállomány.Ajánlom minden abortuszon átesett nőnek,hogy legalább két-három hétig ne dolgozzanak.
2015. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!