Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ikerterhességem volt, sajnos...

Ikerterhességem volt, sajnos meghaltak de nem vetéltem el. Hogy végzik az abortuszt?

Figyelt kérdés

Sosem volt még abortuszom. És soha nem is gondoltam hogy valaha is lesz. És picit ideges vagyok miatta. Aki esetleg atesett ilyenen sajnos :( irja le miket tapasztalt elotte utana... Nagyon köszönöm.

.


2015. okt. 13. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy?
2015. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12 hét alatt ugyanúgy, mint 1-es terhesség lenne. Altatásban méhszájtágítás+vákuum+küret.

12 hét felett két ülésben végzik.

2015. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most leszek 7hetes. De mar megvan az idopontom a korhazba. Felek a mutettol. Sosem altattak. Sosem mutottek. Es attol is hogy utana esetleg nem tudok makd teherbe esni...
2015. okt. 13. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem szültél, akkor előző nap befektetnek, helyi szokás szerint tesznek a méhszájhoz prosztaglandin tartalmú szert, van ahol a méhszájba pálcikákat is helyeznek amitől kicsit kitágul, felpuhul. Illetve altatás előtti vizsgálatot csinálnak.

Az egész műtét 10-15 percig tart, nem fognak intubálni sem. Kiürítik a méhedet, utána lesz egy kis vérzés, délután mehetsz haza.

Ettől nem fogsz nehezebben teherbe esni. Kivárod a javasolt időt, és utána próbálkozhattok újra.

2015. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kell elozo este bemennem. Aznap csinalnak mindent. Remelem minden rendben lesz. Koszonom a valaszokat.
2015. okt. 13. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!