Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van Érden vagy környékén...

Van Érden vagy környékén olyan csoport akik missed. Ab. miatt vesztették el babájukat, és találkoznak, hogy kibeszéljék bánatukat és segítsék egymást?

Figyelt kérdés
Egy hete vesztettem el a 12 hetes babánkat. Nagyon fáj, lelkileg nem tudom feldolgozni. 4 évet vártunk Rá. Kérem segítsen, aki hasonló cipőben jár! Köszönöm.
2015. okt. 19. 07:07
 1/2 anonim válasza:
Én nem járok hasonló cipőben de ha gondolod írj szívesen beszélgetek veled
2015. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszönöm az ajánlatot, nagyon kedves Tőled. Úgy érzem csak olyan valaki tud megérteni, aki már átélte ezt a borzasztó érzést. Aki tudja milyen vágyni egy babára, örülni, várni hogy megérkezzen, elképzelni milyen lesz, találgatni a nemét, kiválasztani a nevét....és utána marad az üresség érzése, harag, önvád, kétségbeesés, tehetetlenség és a végtelen szomorúság. Ezt még a férjem sem érti, pedig nagyon szeret engem is és a babára is nagyon vágytunk már.
2015. okt. 25. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!