Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek mi a jobb? Tiszta...

Szerintetek mi a jobb? Tiszta csoport, és itt nem választhatsz óvónénit, az lesz az óvónéni aki éppen kezdi a kis csoportot, vagy vegyes csoport, de itt Te választod, hogy a 4 csoportból melyikbe menjen, mert minden csoportba mindig kerül kicsi is.

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy választhat az ember óvónőt, de ismered őket? Vagy csak ránézésre, esetleg egy pár perces beszélgetés alapján választanál? Egyébként nekem a vegyes csoport nem tetszik, tiszta kiscsoportba adnám a gyerekem.
2015. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyet értünk, tiszta kiscsoport
2015. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem! Valamennyire ismerem is őket, mert nem túl nagy az a város, ahol élünk. Én is tiszta csoportba szeretném, sőt ide is írattam, szeptembertől kezdene, de nem túl szimpi az óvónéni. sajnos a 2-ből egyik sem. elég katonásak. a másik oviban lenne hely is, még átkérhetném, lenne szimpatius óvónéni is, csak félek a vegyes csoporttól. Többen mondták, hogy a pedagógus személye mindennél fontosabb! így egy kicsit elbizonytalanodtam.
2015. júl. 23. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi vegyes csoportot kezdtünk, de én egy nap után kivettem a gyereket. Lehet nálunk nem volt ez jól megszervezve. A mesét amit olvasott az óvónő a gyerek alig értette, persze az 5 éves már igen. A másik, hogy a nagyokkal csináltattak olyan dolgokat, mint kísérd ki a kicsit a mosdóba, hát nem mesélem el, hogy mit csináltak 5 perc alatt, és az óvónő csak kb 10 perc után kezdte a gyerekeket keresni. A másik, hogy én ott úgy láttam, hogy tényleg nehéz a különböző korosztálynak megfelelő feladatokat adni, addig erre nem gondoltam. Pl csináltam egy bábot, de a kicsik alig boldogultak, és persze nem volt idő nekik segíteni. Nem az Ő korosztályuknak megfelelő volt a feladat. Csinálhattak volna mást is, de persze, hogy azt akarták amit a nagyok és csak szenvedtek vele. Mindenki el kell döntse, hogy akarja-e hogy gyereke tanuljon a nagyoktól, esetleg ez jól is elsülhet, vagy inkább a saját korosztályának megfelelő feladatokat kapjon. Ez gyerekfüggő, hogy mi a jó. Ha fejlett és nyitott a gyerek akkor jól érzi ott magát, ha inkább ügyetlenebb, és visszahúzódó én inkább a saját korosztályához adnám. Az óvónő személyéről meg annyit, hogy én akit leírtam magamban óvónőt Őt szerette a legjobban a lányom. Aki kiabált és katonás volt, de mégis sokat játszott velük, és törekedett a legjobban kihasználni a gyerekek adott képességeiket. Sokat fejlődött a lányom mellette.
2015. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem fontosabb lenne, hogy én választhassak óvónőt.
2015. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csakis tiszta csoportot választanék, egyetlen kizáró ok, ha ott van a leghárpiább óvónéni.
2015. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tiszta kiscsoport,ilyenbe íratam a lányom .
2015. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tiszta kiscsoport.
2015. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem kívánságműsor az óvó néni, Örülj, ha felveszik a gyereket egyáltalán.
2015. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak tiszta kiscsoport. Lányom vegyes csoportba kezdte az ovit. Egy tragédia volt. Szarul volt megszervezve az egész. Bent az oviba középsősként kezelték a gyerekem de külsős programokra nem vitték kicsi még ahhoz stb. Lányom 1 éven keresztül nem tudta milyen csoportú mert nem tudatosították benne én meg hiába mondtam. Java részt csak a nagyokkal foglalkoztak. A beszoktatásnál engem elakartak küldeni mert jajj a többi gyerek. Aztán költözés miatt ovit váltottunk. Tiszta csoportba került. Ezerszer jobb mert nincs kivételezés szeret is oda járni.
2016. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!