Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles utani verzeskor ti...

Veteles utani verzeskor ti talalkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés

Missed ab-om volt sajnos, masfel hete volt a mutet.

Gyenge verzesem volt utana, az elmult nehany napban mar csak pecsetelgetes. Ma reggel kijott valami valami furcsa dolog. Elnezest a reszletekert, de az orvost nem ertem el es nyugtalanit a dolog.

Egy nyalkas darab volt, nem veres, inkabb rozsaszines. Kb ilyennek kepzelem el a nyakdugo darabot.

Esetleg mehnyalkahartya lehetett? Ti lattatok ilyet?

Ez normalis lehet?


Egyebkent nem faj semmi, nincs lazam, sot, ezutan ma mar semmilyen verzesem nem volt.

Holnap ujra hivom az orvost es egy jo het mulva mennem kell kontrollra is. Kicsit aggodom, eleg volt a veteles, nem akarok meg komplikaciot is.


2015. nov. 22. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvossal konzultálj mindenképpen. Ha nem vérzel, nincs lázad, akkor valószínűleg nincs baj, de azért vele beszéld meg ezt!
2015. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: fel a fejjel! Pár hónap, és akkor már minden rendben lesz ;-)

Nekem azóta másfél éves a kisebbik gyerek ;-)

2015. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Mar azert izgulok, mert a mutet utan par napig fajt a hugycsovem, de akkor az antibiotikumot megusztam, valoszinuleg csak a kateter sertette meg. De a doki megemlitette, hogy elofordulnak utana kulonbozo gyulladasok.

Most meg ez...

Szeretnem ha legalabb fizikailag magam tul lennek rajta.

De ma del korul felhivom az orvost, kivancsi vagyok, hogy mit mond. Azota sincs semmi bajom, nem is verzek.

2015. nov. 23. 07:50
 4/5 A kérdező kommentje:

Beszeltem a dokival. Szerinte is mehnyalka volt, valoszinuleg nem tisztitottak le mindent es egy-egy ekkora darabban valt le. Azt is mondta, hogy szerinte azert is allt el a verzes, mert ez a darab is sikeresen kijott.

Nem kell mennem hozza, ha nincs semmi fajas, gorcs, laz, vagy szagos folyas.


Csak azert irtam le, hatha hasznos lesz ez masnak is.

2015. nov. 23. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagy, köszi a visszajelzést!
2015. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!