Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Halvány rózsaszín poz csík...

Halvány rózsaszín poz csík után,5 napos késéssel megjött, menzi görcsökkel, nevezhetem vetésének?

Figyelt kérdés
Még nem jártam így, örültem a poz-nak ...... még forduljak orvoshoz?
2015. dec. 20. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy csak pozitívnak láttad és nem volt az, vagy csak száradási csíkot láttál.

Viszont ilyen esetben nem itt kérdezősködnék, hanem egyből rohannék az orvoshoz, hátha még tudnak tenni valamit, ha netán mégis csak terhességről van szó!

2015. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség, vagy kezdődő vetélés. Utóbbinál még segíthet a progeszteron pótlás.
2015. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kémiai terhesség. sajnálom :( ha ez segít velemit, nekem novemberben volt egy clostis kémiaim, decemberben spontán sikerült a babó, ma 5+4 hetes vagyok. remélem neked is sikerül hamar.
2015. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

ez a kemiai terhesseg egy nagy butasag ilyen nincs

Ha megtermekenyodik a peteselyt HCG termelodik az okozza a poz tesztet a HCG 1500 minimum akkor poz a teszt

A terhessegek 30 % spontan vetelesel vegzodik az elso 12 hetben ez a termeszetes kivalasztodas ellene semmit nem tudunk tenni.

egy genetikai rossz fejlodo magzatot sargatestel kezelni csak keslelteti a veteleset segiteni nem segit.

siman nagyon korai vetelesed volt ennyi

szedd a terhesvitamint es a folsavat es par het mulva ujra menszeszed lesz es ujra probalkozhatsz

sok sikert

2015. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, tudod, aki progeszteronhiánnyal küzd, nála az egészséges magzat sem marad meg, mégpedig sosem. Nincs minden esetben szó természetes kiválasztódásról. Mert akkor a te "szakértelmedet" véve alapul egy nő sem válna anyává, többek közt én sem, ha nem támogatnák tüszőrepedés után progeszteronnal.
2015. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!