Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes 3 napos várandós...

7 hetes 3 napos várandós vagyok. Ma hajnalba pisiles utån nagyon enyhe rózsaszín folyásom volt, de elmúlt néha megjön érzésem van, mitöl lehetett a rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
progeszteronhiány, de hematóma is lehet. esetleg ha görcsölsz és lesz ilyen folyás, barnázás, akkor azonnal menjél ügyeletre, kapsz majd hormonpótlást.
2014. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod ,holnap bemegyek az orvosomhoz ,remélem nem vetélés .
2014. ápr. 9. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a 8. hét környékén volt, elég kevés, talán csak a papíron látszott, két napon keresztül reggel és este. Akkor még nem tudtam hogy rossszat is jelenthet és mire dokihoz fordultam volna elmúlt...sokat feküdtem akkoriban valószínűleg az is segített..

szóval ne aggódj, ha csökken és elmúlik egy-két napon belül, akkor valószínűleg csak egy hajszálér sérülhetett meg a hüvelyben, de ha erősödne, vagy nem múlik, akkor irány az orvos.

2014. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen vålaszokat ,bementem az orvosomhoz ma és hála Istennek minden a legnagyobb rendben van ,növekszik nincs vérzésem sehol hematoma sincs ,azt mondta a doki ,hogy legvalószinubb ,hogy a szervezetem a menstruáciora emlekezett es ez miatt lehetett.
2014. ápr. 10. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. és 7. héten volt hasonló, utána még minden oké volt, meg is nyugodtam, a vérzés is elmúlt. A 11 héten meg már nem volt meg a baba, uh-n derült ki. Nem volt semmi más tünet. :(

Az én orvosom nem volt olyan optimista, mint a tied, azt mondta, hogy terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális.

Eltiltott a szextől, mert az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz, az meg vetélést. (Tévhit, hogy ami jó a mamának...) Szerintem ti se nagyon csináljátok a 12. hétig.

Mondjuk rajtam ez már nem segített.


Feküdj, amennyit lehet, és szedd a magnéziumot, gondolom, kaptál. Ez minden, amit tehetsz.

2014. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!