Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha ürül ki a hcg a szervezetem...

Ha ürül ki a hcg a szervezetemből, megindul a spontán vetélés?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Forditva, ha elindult a veteles, csokken, es eltunik a hcg.

De ez sem mervado, hiszen napkozben is valtakozo a hcg szint, van akinek veteles utan azonnal kiurul, nekem egy hetig meg mutatta a teszt.

2015. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fordított sorrendben.
2015. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Enyhültek a tüneteim. Vagyis csak a mellem éreztem, de már azt sem nagyon. A teszt nagyon halvány volt reggel. Semmi vérzés, semmi görcs. Akkor lehet, hogy elhalás?
2015. okt. 23. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan teszt, reggel csinaltad?

Ha ejszaka voltal pisilni, akkor is mutathat halvanyat.

Ha gorcsoket erzel, es verzel v barnazol, akkor doki, kulonben nem hiszem, h baj van.

2015. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Mindenképp menj dokihoz, de ha már tudod, hogy baba van akkor ne nézegesd tovább a tesztet, mert ideges leszel :)

HCG csak akkor ürül, ha már megvolt a vetélés. Elhalt terhességnél még van hcg, csak a terhes tünetek csökkennek, nálam sajnos ez volt, elmúltak a rendszeres éjszakai pisilések, melleim se fájtak már annyir... nálam ez rossz hírrel jött :(


Nem akartalak megijeszteni, de van ilyen is, de ha sokadik hetes vagy akkor teljesen normális, ha enyhülnek a tünetek. Ne aggódj ennyit, ha mégis akkor irány a doki biztos ami biztos.

Minden jót!

2015. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
7. hétben vagyok... Ez előtt volt már 3 korai spontán vetélésem, vérzéssel kitisztultam. De most teljesen kétségbe vagyok esve...
2015. okt. 23. 21:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a teszt és reggeli... Kb. olyan, mint az első 5 hetesen.
2015. okt. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!