Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mik lehetnek tünetek, ha nem...

Mik lehetnek tünetek, ha nem fejeződött be egy korai vetélés?

Figyelt kérdés
pár napos késéssel jött meg, poz teszt után, igen erős vérzésem volt. Dokim mondta, ha jól vagyok nem muszáj mennem. Viszont mi van akkor ha mégsem fejeződött be teljesen? vannak tünetei?
2016. jan. 4. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Fáj a hasad,görcsölsz,vérzel.Belazasodsz ha nem tisztultál ki.

Sajnálom!

Szerintem a magad megnyugtatására is menj vissza egy uh-ra par nap mulva akkor is ha nem lesz semmi tüneted.

És fel a fejjel!Nekem szeptemberben volt egy befejezetlen vetélesem a 11.heten,es a napokban teszteltem pozit.

Ha nem lesz semmi panaszod még ciklust sem kell varnod,lehet próbálkozni.

Sok sikert!

2016. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom voltál e orvosnál azóta. Nekem az történt h nem ürültem ki rendesen és nagyon csúnya barna és bűdös folyásom volt. Műtét után elmúlt minden baj.
2016. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet ha pozitív akkor biztos, hogy nem fejeződött be. Nekem legalábbis ezt mondta a doki: 4 hétet kell várnom, tesztelni ha akár egy nagyon halvány csík is van, akkor vissza kell mennem.
2016. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!