Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai veteles eseten elofordul...

Noisy23 kérdése:

Korai veteles eseten elofordul, h megmarad a baba?

Figyelt kérdés
Feltetelezett,korai spontan veteles,nem akarok elmenni dokihoz es hazajonni azzal a valasszal,h "csak megjott,ne aggodj,van milyen..." Stb... De ha vetelesrol van szo,milyen kovetkezmenyekkel jarhat,ha doki nem vizsgal meg? Baba megmaradhat...?
2015. nov. 24. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A vetélés azt jelenti, hogy elvesztetted a babád, nem értem a kérdést. Ha jól értem, most vérzel, de nem tudod eldönteni, hogy menstruálsz, vagy vetélsz? Csináltál tesztet? Hányadik napon?
2015. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor vérzel, de nem tudod, terhes vagy-e vagy megjött-e.


Amit én tennék: tesztelnék. ha pozitív, mennék orvoshoz Utrogestanért vagy más tanácsért a vérzés miatt. Ha negatív, semmit sem tennék.


Nem ürül ki belőled az embrió egyébként mindenképpen (belőlem ugyan kiürült, de sokszor ki kell tisztítani a méhet), így ha pozitív, mindenképp orvoshoz mennék. Az embrió bizony bennmaradhat...


24 hkm

2015. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Ez ugye kamu,troll kérdés????


Vetélésnél KIZÁRT,hogy megmaradjon a baba!


Mellesleg aki ilyen kérdést nem dokinak,hanem a GYIK-en tesz fel,az orvosi eset!

2015. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vetélés akkor az azt jelenti hogy elment a baba. Nem igazán értem a kérdésedet. Volt gondolom egy pozitív terhességi teszted majd véreztél és te nem akarsz dokihoz menni mert azt gondolod h azt fogja mondani h csak megjött.... hát szerintem menj el dokihoz. Ha valóban vetélés volt akkor meg kell néznie hogy rendesen kitisztult e. De olyan is lehet hogy megjön terhesség alatt is szóval inkább doki.
2015. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen. Pozitív teszted sem volt, ez semmiképpen sem nevezhető vetélésnek. Én még azt nem is nevezném vetélésnek, ha elindult valami, aztán a beágyazódás környékén abbamaradt a folyamat és mégis megjött. Ez semmi, mintha meg se történt volna. Más a helyzet, ha már pl. volt szívhang és utána szakad meg a dolog, de ott már volt petezsák, embrió, stb. az már igényelhet orvosi beavatkozást.


Vetélésnél nem marad meg a baba, azért vetélés. Nem is értem a kérdést.


De mivel már másodszor teszed fel a kérdést, továbbra is rágódsz rajta, szerintem úgyis csak akkor nyugodnál meg, ha beszélnél/látna orvos is.

2015. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetele..



Erdekes vagy mar ne is haragudj.

Az se biztos hogy terhes vagy,de ha megis akkor semmit se teszel azert hogy esetleg megmaradjon a baba!!

Nem vagyunk orvosok de ha kételyeid vannak akkor ne óránként naponként irj ki kerdest hisz ezzel a problemad nem lesz megoldva.


Sok sikert !

2015. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!