Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Másodszorra vételek el és...

Másodszorra vételek el és nagyon nehezen viselem, hogy nem lehet ezt tragédiának megélni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 09:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy világ omlik össze bennem.
2016. jan. 14. 09:19
 2/8 anonim ***** válasza:

kitartás!


megértelek, nekem is volt vetélésem. voltál/voltatok esetleg az első után kivizsgáláson és úgy nem sikerült újra, hogy nem lett meg ott a baj? vagy meglett, de most nem az volt a baj?


mert tudom, hogy államilag csak 3 után vizsgálnak ki, de mivel te is összeomlottál (én is), szerintem érdemes lenne utánamenned a magán utaknak is, ha esetleg nem volt kivizsgálás.


ha gondolod, szívesen segítek abban, hogy mi milyen utat jártunk be, de nem akarlak ezzel zavarni, ha esetleg te nem szeretnéd!

2016. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem vizsgaltak még mert már volt kettő normális terhességem. Tegnapelőtt kaptam duphasont rs pihenek, de néha piros vér jön és olyan megjön görcseim vannak. Biztos elment már. Két hét múlva megyek kontrollra.
2016. jan. 14. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:

3: ez egyáltalán nem biztos, belőlem 3 nap után ürült ki minden, a progi egyébként visszafogja sajnos a természetes folyamatot (ha nem progiprobléma a bajod, nekem nem ez volt). 1. nap élénkpiros vérzés, estére görcsök, másnap egész nap görcsök, 3. napra megtaláltam a vécében, de feltűnő volt, szerintem észrevennéd.


hány hetes vagy?


elég furcsa, hogy azért nem vizsgáltak ki, mert már volt terhességed, hiszen attól még probléma bármikor felléphet, nem hordjuk ezeket magunkban csecsemőkorunktól.

2016. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem harmadszorra sikerült, ne aggódj ezen szerintem, valamiért nem volt életképes, vagy egészséges.
2016. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom es kitartast !!!! Ezt csak tragediakrnt lehet sajnos megelni....nekunk 4.alkalommal sikerult es mindezt elsö babara varva,azt hittem soha nem leszek anya...

Legyen tamaszod a 2 gyerköcöd,legközelebb sikerul,meglatod:)

2016. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Lehet nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem ezt nem szabad tragédiaként megélni így a várandósság elején. Anyukámnak 3 vetélése volt mielőtt megszülettem (utána még lett egy hugom), mégis mindig azt mondta, hogy ez az élet rendje, ezen túl kell lépni. Nekem is volt egy missed ab a lányom születése előtt, volt pár rossz órám, jól kibőgtem magam, utána már a jövőre koncentráltam. Ma van egy gyönyörű lányom és úton a következő (igaz még nagyon az elején - bármi lehet).

Ahogy írod, már volt két rendben zajló várandósságod, tehát van két gyönyörű gyermeked. Koncentrálj rájuk, ne görcsölj és hidd el minden szépen össze fog jönni a maga idejében. :)

2016. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van akinek egyáltalán nem lehet gyereke, ezt el kel fogadni. Örökbe lehet fogadni. Ismerek, olyat akinek a 4. jött össze. (Meg amúgy is vagyunk elegen a bolygón.)
2016. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!