Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek több vetélése volt,...

Akiknek több vetélése volt, ugyanakkor/ugyanúgy zajlott le, vagy eltérő módon/időben?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra gondolok, hogy jelezte-e vérzés a vetéléséket, a terhesség mely szakaszában zajlottak, stb...
2016. jan. 19. 13:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem két korai vetélésem volt, az egyik 5, a másik 6 hetesen kezdődött, mindkettő egy-egy vércseppel indult, aztán pár napig tünetmentes volt, utána pedig egyre fokozódó görcsökkel és vérzéssel járt. Mindkét esetben kellett műszeres befejezés is. Tehát nálam nagyon hasonló volt a kettő.
2016. jan. 19. 13:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Kétszer vetéltem, 5 és 7 hetesen, fájdalommal és vérzéssel indult. Az 5 hetes nem volt olyan vészes, de a 7 hetessel megkínlódtam. Mindkettő teljes vetélés volt, nem kellett műszeres befejezés.
2016. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is két vetélésen vagyok túl sajnos. Az első 5 hetesen,először rózsaszínes-barnás pecsételésem volt, fájdogált a hasam, majd erős vérzés és görcsök, itt kitisztultam teljesen nem kellett műszeres befejezés, spontán elvetéltem.

A második 10 hetesen volt, itt már a kezdetektől kaptam az Utrogestant, ennek ellenére is bekövetkezett a baj, csak itt mikor mentem uh-ra akkor mondták hogy már nem fejlődik, és aznap meg is műtöttek. Mindkettőt nehezen viseltem, de a második még ha testileg nem is de lelkileg fájdalmasabb volt. Nagyon sajnálom ami veletek történt... :(

Engem aztán az orvosom elküldött genetikai, immunológiai vizsgálatra mert valahol itt kell keresni a megoldást szerinte. Ki is derült, hogy a véralvadásommal van gond, amiből én nem veszek észre semmit de amikor terhes voltam valószínű egy kis rög elzárta az életet a babák elől. Így majd ha szeretnék újra próbálkozni Aspirin Protectet kell szednem és mihelyst megtudom hogy terhes vagyok szúrnom kell magam injekcióval a terhesség végéig és még a szoptatás alatt is.

2016. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ket vetelesem volt, az elso 6 hetesen verzessel, eros gorcsokkel, mutet nelkul. A masodik 12 hetesen teljesen tunetmentesen, az uh-on kozoltek, mi a helyzet, muteni kellett.
2016. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!