Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek ugyanugy fáj a hasa olyan erösen, mint mielött megjönne aztán pedig mégsem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem például így volt. Létezik.
2016. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt mire érted? Most kellett volna megjonnie de nem jott meg de gorcsolsz ugyanúgy?

Ha terhessegre gondolsz igen lehetséges, mensi gorcsok jelentkezhetnek.

2016. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Holnap kellene megjönnie... illetve nem. De fáj a hasam nagyon talán még jobban mint máskor.

arra vagyok kiváncsi van-e olyan akinek ugyanugy fáj a hasa mégsem jön meg a menstruácio és terhes lesz.

2016. jan. 9. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen! 2. terhességemnél, a nemvárt előtt 3 nappal annyira fájt a hasam, hogy biztos voltam benne, hogy megjön, ráadásul erősebben és hamarabb. Mintha köveket varrtak volna az alhasamba, aztán másnapra elmúlt a fájdalom. aztán 2 nap múlva pozitív lett a tesztünk. azóta már a 3. trimesztert tapossuk:)
2016. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso! Nekem is a második lenne. Es szintén már 3 napja nagyon fáj a hasam. Az elsönél ilyen nem volt bár akkor is fájdogált kicsit.
2016. jan. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!