Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van remény? Vérzés fájdalom...

Van remény? Vérzés fájdalom nélkül, jó lehet ennek a vége?

Figyelt kérdés

Ma 6 hete volt az utolsó menszim, december 25-én fogant meg a "baba".

Múlt héten barnás pecsételésem volt, azóta szedek 3x2 utrogestant, 3x1 rutascorbint. A barnázás alább hagyott, viszont tegnap ahogy kivettem a 3 éves kislányunkat a bicikli ülésből elkezdtem vérezni. Élénk piros vér volt, fájdalom nélkül. Pont estére volt időpontom a dokihoz. Látott egy 17 mm-es petezsákot, benne egy 2,8 mm-es szikhólyagot. Szívműködés nem volt. Hematómát nem látott.

Azóta csak barnás alvadt vér távozott nagyon minimális. Görcs, fájdalom nincs.

5 éve volt egy vetélésem, szinte ugyanígy kezdődött a 7. héten, de akkor volt szívműködés, és a vérzés után jöttek a görcsök, és " kiürültem". :(

Rá 3 hónapra teherbeestem a kislányunkkal. Szintén barnázás, kórház, 10 hetesen vérzés, de akkor hematóma miatt.

Annyira el vagyok keseredve. :( Nem is mentem ma dolgozni, csak fekszem, félek, hogy beindul a vetélés.

Volt már valakinek hasonló? Vérzett görcs nélkül egy picit, és megmaradt a terhesség? Pénteken kell visszamenjek.


2016. jan. 20. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Most ha jól értem, babát szeretnél, nem vetélést?

Miért otthon fekszel? Miért nem mentél SOS kórházba? Nem értelek....az a terved, h péntekig otthon félsz????????

Én nem bántani akarlak, de ez mi amit csinálsz? Ilyenkor az ember rögtön indul a kórházba/orvoshoz, bármi....

2016. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott írom, hogy pont tegnap estére volt időpontom az orvoshoz, így a vérzés megjelenése után egyből mentem hozzá.
2016. jan. 20. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Saját példám alapján sajnos nem tudlak biztatni... nekem két vetélésem volt, mindkettő pár csepp vérrel indult, aztán napokig semmi, majd egyre intenzívebben indult be a vérzés és a görcsölés. Mindkettőnél kaptam Utro-t, de hasztalannak bizonyult.

(A két vetélés között nekem is volt egy egészséges terhességem.)

2016. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Műtéttel fejezték be? A vérzés és a görcsölés között napok teltek el? Te hány hetes voltál? Azóta sikerült teherbe esni?
2016. jan. 20. 11:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, most látom, hogy igen, napok teltek el. :(
2016. jan. 20. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy elmegy a baba. Feküdj pihenj. Én is így úsztam meg. 6 hétig vigyázz állásba feküdtem. 3x2 duphastont 3x2 utrogestant 3x2 rutascorbint kellett szednem. Ma már 7 éves nagy lány. 😊 jaaaa a lényeg. ..arra gondoltak h azért vérzek mert méhen kívüli. ....most már az lett😊😄szoritok h megmaradjon a kis drága nálad 😊
2016. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kerdezo? Minden rendben veled?
2016. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm kérdésed, eddig minden rendben, ma vagyok 9 hetes. :) Legutóbb múlt hét kedden voltam dokinál, szívhang, méretek renden vannak. Panaszom nincs. :) Szedem az utrogestant. Dolgozok, pihenni nem igazán tudok, de bízok a legjobbakban.

2016. febr. 10. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!