Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van remény ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény ezek után?

Figyelt kérdés
Viszonylag rövid, de annál érzelem dúsabb, hatalmas szerelemről beszélünk. Minden működött, nem volt 3. semmi súlyos. Viszont sok apróságon vitáztunk, amik úgy alakultak ki, hogy szóba került vmi, v kérdeztem és ő nem értve a kérdést igazán, v nem értve azt h nekem ez miért fontos, felhúzta magát és ő minden ilyen beszélgetést vitának könyvelt el, pedig szerintem nem voltak azok. Ő ezért szakított velem egy újabb ilyennél. 2 napja tart ez, ő azt mondja most egyedül akar lenni, ezt magában kell megoldani és úgy érzi magát mint egy átvert szar és csalódott, mert h ő csak egyet kért. Nem tettem ekkora bűnt, rém igazságtalannak érzem ezt, kérleltem h legyünk túl ezen együtt, változtatok. Jelenleg ott tartok h belehalok ebbe, ő az életem értelme, semmire nem vagyok képes nélküle és nem tudom ezt feldolgozni. Mindenről ő jut eszembe és kitépném a lelkem. Szégyen nem szégyen az öngyilkosság is eszembe jutott. Nincs már erőm újrakezdeni az életem. És külön fáj h ő még mindig a saját viharaival van elfoglalva és egy percig nem aggódik értem.. Vhol úgy érzem sosem szeretett igazán, ha ezért eldob, viszont láttam és éreztem h szeretett... Bármit megtennék h visszakapjam. 29/L

2015. szept. 29. 18:24
 1/6 Linó03 ***** válasza:

Szerintem azt érzi, hogy megteheti, hogy így vacilál veled. Tudom, hogy nagyon nehéz, de ha egy kicsit úgy tennél, mintha eltávolodnál tőle, vagy azt éreztetnéd, hogy képes vagy így befejezni, akkor ha szeret, akkor megfordulnának benne a dolgok. De ez azért rizikós.

Remény amúgy szerintem van. Kitartás :)

2015. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom h nem szemétkedik v visszaél.. Jó ember csak ez most tényleg összetörte úgy látom.. :(
2015. szept. 29. 18:41
 3/6 Linó03 ***** válasza:

Te tényleg szereted. Azért nem tudok mit mondani, mert én nem szolgálhatok jó példával a velem történtekkel.

1-es voltam.

2015. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az életemnél jobban, minden mozzanatával belém költözött.
2015. szept. 29. 19:47
 5/6 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy mindennél jóbban szereted, és nem akarod elveszíteni. Ha ezt sem érti meg, mond azt neki, hogy szakitasz ne keressen tőbbet (ez azért kell mert ha szeret küzdeni fog érted), ha ezútán sem javúl a helyzet akkor nem szeret, el kell felejteni.
2015. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Történetedet olvasva,konfliktusaitok különböző embertípusotokból adódik.

Te,a maximalista típushoz tartzol,aki minden hibát megtalál,és ki akar javítani.Olyan eszközökkel szeretném körülvenni magam,amelyet a te típusod tervezett,és készitett!

Barátod(barátnőd)a kontroll típusba tartozik,aki irányítni akarja a dolgokat,hogy megdícsérd őt kiválló vezetéséért,irányításáért.A dícséret fontosabb számára,mint a fülében egyensúlyt biztosító folyadékra.

Ha sokmindenben megdícséred,és elfojtod magadban az azt követő "de"szócskát,megtarthatod.Idővel,amikor már megismerte maximalizmusod,előveheted a "de"szócskát,de fordított sorrendben!

Pl:Ismét elkéstél,mert nagyon elfoglalt vagy,hiszen fontos ember vagy,DE én azért szeretlek nagyon.

2015. dec. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!