Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés a második trimeszter...

Vetélés a második trimeszter első heteiben; milyen utólagos tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

Utólagos tünetek alatt értem a haspuffadást, érzékeny és kitapntható méh, mintha meg lenne nagyobbodva.


Vérzés stimmel, a labilis érzelmi és idegi állapotról is tudok, de a tünetekben az orvosok őszintén szólva semmit nem voltak képesek mondani.



2015. szept. 20. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt a 16. hétben. Vérzés, és néha ájulásszerű szédülés, de szerintem az a Bromocriptin miatt. Más nem jut eszembe, mert mindent felülír az az emlékem, hogy hetekig nem mentem ki, és nem kommunikáltam.

Nagyon sajnálom, hogy át kellett élned.

Most 10 hetes terhes vagyok, bízom benne, hogy marad, mert eddig minden rendben (tavaly voltak már eddigre bonyodalmak, nem tudom, nálad mi történt). De tudom, ez most neked nem vigasz. Részvétem.

2015. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!