Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mindenkinek szokták mondani,...

Mindenkinek szokták mondani, hogy ne fogyasszon sáfrányt?

Figyelt kérdés
A sáfrány vetélést okoz. Ezt mindig el szokták mondani?

2016. febr. 9. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,orvosa válogatja,de a legtöbb ember úgysem eszik annyit,hogy baj legyen belőle.
2016. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondta a dokim, de a.fahéjat, cickafarkfű teát, cinket, túlzott a vitamin fogyasztást sem mondta, meg a többi ezer dolgot, amiből ha valaki az átlagosnál többet fogyaszt vetélést okozhat. Én pl a.fahéjat akkor tudtam meg, amikor egy éves volt a fiunk. Meg sem fordult a fejemben, pedig ettem.fahéjas sütit, túrót stb.
2016. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Csak a nyers húst és nyers tojást mondták egyedül, ami amúgy is necces. (De a bolti majonézt pl. eszembe sem jutott elkerülni, ugyanis abban pasztőrizált tojáslé van, meg amúgy is ezeket szigorúan ellenőrzik.Csak azért mondom mert némelyek még ebből is problémát csinálnak.)


De ennyi. A többi marhaság. Konyhai mennyiségben nem okozhatnak ezek vetélést. Aki azt mondja ettől vetélt el, vagy nem tudom én mit evett amitől idő előtt szült, az puszta véletlen egybeesés.


Az igazi sáfrány meg olyan drága, hogy nem fog senki ipari mennyiséget az arcába tolni. A sáfrány helyett a legtöbbször sáfrányos szeklice, azaz pórsáfrány kapható. A rendes sáfrányhoz semmi köze!

2016. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose hallottam még erről.
2016. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És még mennyi minden okoz(HAT) vetélést!3 babát szültem,3x voltam terhes,de egyszer sem vettük át a dokival pontról pontra,hogy mit szabad és mit nem....mellesleg a túl sok fahéj se jó,de olyan is volt már,amikor a túlzott kávé fogyasztásról is hasonló hírek keringek.Ráadásul Magyarországon nem gondolnám,hogy olyan mértékben fogyasztanak az emberek sáfrányt,ami veszélyes lehet.
2016. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!