Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés, barnázás, segítene...

Vetélés, barnázás, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 5 napja barnázni kezdtem, progi hiányra utrogestant is kaptam előtte.

Barnázás kezdetén voltam dokinál aki még semmit nem látott, akkor 4 hetes 3 napos voltam, közben már enyhén véreztem, azt mondta valószínű korai vetélés mert a tesztjeim halványodnak.

Azóta ma van az ötödik nap de erős vérzésem nincs. Görcsöm erősebb 2 napig volt. Azóta se görcsölök és csak erős barna folyasom van, és pisilésnél rózsaszínes a papír.

Viszont dokim most nincs itthon csak jövöhéten tudok ujra menni hozzá, és érdeklődnék hogy mennyi ideig tart egy vetélés? Ha eláll a barnázás enyhe vérzés akkor teljesen kiürültem?

Ha mégse ürülnék ki mik a jelei?

Sajnos kórházba nem akarnák menni csak tényleg ha nagyon muszáj mert hát ugy bánnak az emberrel itt mint a kutyával, és inkább a dokimra bíznám magam..de félek meddig várhatok ezzel a kitisztulással. Reménykedem hogy a nagyon korai terhesség miatt nem lesz gond, csak furcsa hogy mensi erősségű vérzésem sincs.


2016. febr. 9. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt gyógyszeres támogatásom. a nem várt napjától barnáztam. 4 nap alatt elmúlt. az uh-n, megvastagodott nyálkahártyát látott csak a doki.

1 hétre rá, újra kezdődött, 2 nap barna, majd rendes vérzés. akkor mentem kórházba mikor többnek gondoltam mint egy rendes mensi alatt a vérzést.

ezzel indult be a vetélés. ekkor már szabálytalan alakú petezsák volt látható.6+4-en volt a műtét. :(

DE a tesztjeim erősödtek közben


szóval szerintem rendes vérzésnek kellene lennie a vetéléshez.

2016. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A vetélés rendes vérzéssel és durva görcsökkel jár. Sajnos kétszer mentem rajta keresztül... de nekem mindkét esetben kellett műszeres befejezés is, mert nem ürültem ki teljesen.
2016. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tiszta, szeded még az utro-t? azt a terhesség megtartására írják ki, ha szeded nem csoda hogy nem vérzel. de amíg nem vérzel erősen addig lehet hogy megmarad a baba.
2016. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
# 3: Utro mellett is be tud indulni, sajnos tapasztalat.
2016. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy hétfőn barnázás, majd vérzés. Kaptam Utrogestant. Másnap vérzés, barnázás, erős görcsök. Harmadnap kilökődött, nem volt embrióm, csak petezsák. 9 hetes volt.


De nem attól függ a kiürülés, hogy te mit érzel. Muszáj lenne megnézetned uh-val magad, mert ha még kaparni kell, akkor jó lenne, ha meg is tennék. Nem szabad, hogy bennragadjon valami.


Nekem a szerdai kilökődés után két napot kellett várnom a doki tanácsa alapján, mire mentem hozzá, már üres volt a méhem és a méhszájam is bezárult.

2016. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elobb utobb valoszinuleg lesz verzes, a beszedett utro hatraltathatja.

Ha nincs bajod (pl laz), akkor nyugodtan varhatsz a jovohetig, amig az orvosod visszater es megvizsgal. Elmondja majd, hogy meddig varj, mit javasol, de sajnos nagyon korai vetelesnel sem egyertelmu, hogy magatol kiurul a meh es nincs szukseg beavatkozasra.

Nekem pl 9 hetesen halt el a baba, majdnem 3 hettel kesobb volt a mutet, de akkora mar masfel hete volt pecsetelo verzesem. Es megsem indult be a dolog rendesen. (Pedig nem szedtem progeszteront.)

Akkor en mar nem akartam tovabb varni.

2016. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

2*2 utrot szedtem, már a tegnap reggelit orvos tanácsára nem vettem be.

De a vérzés még nem indult be csak erős barnázás és szurkálás van az alhasban.

Persze uh-ra fogok menni csak jobb lenne ha jhetig kihuznám hatha beindul addigra mire megyek a dokihoz.

De ha vmi gaz lesz úgyis megyek, csak azert érdeklődtem hogy kB mennyi idő mire beindul a vérzés utrogestan után, és ugye a csütörtöki tesztem szép erős volt a mai pl alig látható épp h extra halványan látni a csíkot..

De ez már tegnap előtt is így volt.

Két nap alatt teljesen elhalványodott minden teszt

2016. febr. 9. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap barnázs, 4 nap vérzés de nem több egy menszesznél majd megint 5-6 nap barnázás. Kórházban is voltan nézték a hcg de szép ürült 1 nap alatt és hazaengedtek nem kellett műteni. Utána a következő mensi normál időben volt. 6 hetes voltam. 2-3 napig kellett fájdalomcsillapító.
2016. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nekem is volt progi pótlás alapból mert lombik volt.
2016. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Aki esetleg még olvassa, ma már görcsölgetek hol erősebben hol gyengébben, és a barnázást felváltotta a vérzés ami még vizesebb de kisebb darabok is vannak benne.

Remélem sikerül kiürülnöm ha már sajnos igy alakult!

2016. febr. 10. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!