Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most ennyi volt a vetélés?...

Most ennyi volt a vetélés? Lesz mensi is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltak pozi tesztjeim de utrogestan mellett barnázni kezdtem, vér csak pisilés után volt a WC papíron de az se sok inkább vizes. Tisztaságin csak barna volt..és félig nem telt meg egy nap alatt..

Ma van a harmadik nap hogy elkezdődött es már most jóformán semmi nincs..teszteltem ma és alig látható a második csík, három napja szép erős volt.

Ennyivel lezajlott a vetélés? Vagy várjak még erősebb vérzést?

Ha nem ürültem volna ki nem csökkent volna a hcg ugye?



2016. febr. 7. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan tesztet használtál? Az is lehet, hogy nem volt olyan koncentrált a vizelet. Csinálj még reggeli vizeletből egy olyanfajta tesztet mint ami már erős volt.
2016. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én kiürültem annak idején, de attól még a teszt sokáig pozitív maradt, nem halványodott, csak később.


mindenképpen el kell menni orvoshoz, hogy megnézze, kiürült-e a méhed.


a barnázáskor és a vérzéskor nem mentél orvoshoz?

2016. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már volt egy korábbi vetélésem, akkor 8. Héten teljesen kiürültem.

Igen ugyanolyan tesztet használtam és második pisiből és nagyon gyenge csík tényleg alig látható!

A csütörtöki tesztemen a tesztcsík fele olyan volt mint a kontroll.

Szóval most százszor gyengébb, és akkor se első pisi volt már.

Keddre nem vártam, tehát ma van az ötödik nap késésem.

Pénteken kezdődött a görcs vérzés barnázás. Kedden voltam dokinál utrogestant iratni mert már pecsételtem de elmúlt és most pénteken ujra jött de már vérrel vegyesen.

Tegnapelőtt tegnap görcsöltem ma már semmi.

2016. febr. 7. 14:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! De voltam, de olyan korai hogy nem tudtak mit mondani, utrogestan, c vitamin magnezium pihenés. Ezert csinaltam tesztet ma mert sok a bizonytalanság és már majdnem negatív..ebből gondoltam hogy csökken a hcg vagyis már nincs baba
2016. febr. 7. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A tesztre ilyenkor ne adj, nekem vetélés + küret után egy héttel is pozitív volt még.
2016. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ennyi volt, mert alapban egy mensi szeru verzesre lehet szamitani, hisz sima menstruacional is levalik a mehnyalkahartya.

Mivel a beagyazodas megvolt (hiszen lett eros pozitiv teszted), igy ha el is hal az elejen, akkor is ki kell tisztulnia a mehednek legalabb ugy, mint siman egy mensinel. Szerintem lesz meg ebbol tobb verzes is, csak valoszinuleg a pluszban szedett progeszteron keslelteti. (Annak ki kell urulnie, hogy elkezdjen levalni a mehnyalkahartya.)


Mikor hagytad abba az utrogestant?


Biztos ami biztos hivd fel holnap az orvos es kerdezd meg, hogy mire szamithassz es mennyi ideig varj az erosebb verzesre. Nagy esellyel magatol megindul, ha a progi teljesen lecsokken, de meg ilyen korai vetelesnel sem 100%, hogy meg lehet uszni a kuretet.

Ellenorzesre igy is, ugy is szukseg lesz, ha a terhesseg jelet nem is latjak, de azt is nezik, hogy a megvastagodott mehnyalkahartya levalt-e rendesen.

2016. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszi, persze tudom hogy kell ellenőrizni, az utrót ma hagytam abba..reggel már nem vettem be, napi 2*2 kellett.

Csak várnák 1-2 napot hátha beindul és kiürül magától, ha nem természetesen doki, csak furcsálltam h ennyi volt a vérzés mert ez tényleg nem volt mensi mennyiség de görcs erősebb volt 2 napig.

2016. febr. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!