Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés, eü. Kaparás után...

Vetélés, eü. Kaparás után meddig normális, ha vérzek?

Figyelt kérdés
Enyhe, pecsételő vérzés van még három nappal a műtét után is, görcsök nincsenek.

2016. febr. 11. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez eljesen normális. Nekem egy hétig volt vérzés, utána egy hétig barnázás. A lényeg, hogy ne menjen 37 fok fölé a hőmérsékleted, és a vérzés is csökkenjen.
2016. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez még normális. Nekem egy pénteki napon volt a műtét. Aznap vérezgettem, szombaton semmi, majd vasárnap este kezdtem el elég erősen vérezni, de görcs nem volt. Hétfő délután viszont elkezdtem görcsölni, olyan durván, hogy éjszaka szinte már nem is tudtam aludni. Visszamentem az orvoshoz, aki írt fel a vérzésre Ergam cseppet, a görcsre pedig antibiotikumot. Plusz felfázásszerű tüneteim is voltak és fájdalmat éreztem a végbélnél, ezekre krémet ajánlott. Szerencsére pár napon belül elmúlt.
2016. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pihenj nagyon sokat az a lényeg! nekem 3-4 napig piros volt a vérzés, utána elkezdett barnás lenni, volt h ilyen nagyon nagyon sötét volt, ha pisilni mentem párszor még piros, 9 nap alatt mult el teljesen. most várom az elsö mensit :)
2016. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is most várom az eső mensit :) szintén 9 nap, utána pici barnázás még volt, egyszer még fekete cucc is kijött belőlem, talán a 5-6 napon,akkor kicsit megijedtem, de csak alvadt vér volt.szerintem is pihenj sokat én s 3. nap elmentem dolgozni de nagyon begörcsöltem uh után itthon maradtam.
2016. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!