Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles utan gyengenek erzem...

Monikamagdolna kérdése:

Veteles utan gyengenek erzem magam. Meddig normalis ez?

Figyelt kérdés

2 hete 18 hetes terhesen spontan vetèlèsem volt. Hosszù hozavona után. 12 hetes kortòl egyfolytában vèrezgettem. Hol kevesebbet, hol többet. Aznap este 6-kor megkezdődtek a fájások... este 10-től infu

Ziòra kötöttek, hogy visszatartsák... de már nem ment... hajnalban "megszültem". Minden kijött, utana kapartak. Lelkileg termèszetesen mèg nem vagyok rendben. De ami mègjobban zavar, hogy testileg sem èrzem jòl magam. Kis házimunka után le kell pihennem. Ez nekem nem normális... minfig nagyon aktìv voltam. Meddig tarthat ez? Mit èrdemes szedni? Ilyenkor mikor áll vissza a normálus hormonháztartás?



2015. nov. 28. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy vérszegény? Pajzsmirigyed rendben van? Ezeket mindenképp érdemes lenne megnézetni.
2015. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok rola, hogy vèrszegèny lennèk. Terhessęg alatt a vèrkèpeim mindig rendben voltak
2015. nov. 28. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A vetélés óta csináltak vérképet? A folyamatos vérezgetés, a vetelessel majd kürettel járó vérzés, majd a tisztulási vérzés miatt kialakulhatott azóta is. Én a helyedben beszélnék vagy a nőgyógyászommal vagy a háziorvosommal, semmibe nem kerül egy vérkép, hogy ránézzenek.
2015. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mèg csak 2 hete sincs, hogy megtörtènt. Termèszetesen jövő hèten már elmegyek egy kivizsgálásra. Eddig korainak tartottam... mivel a vèrzès szinte már elmùlt... a Professzor azt mondta, hogy az akár 3 hètig is eltarthat. Az èrdekel inkább.. aki hasonlò körülmènyek között / közèpidőben / vetèlt... hogy más is gyengènek èrezte-e magát... Jövő hèten persze jobban utánajárok

R

2015. nov. 28. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:

En nem voltam meg annyi idos, mint te, de most volt ket hete a vetelesem, vagyis mutetileg volt befejezve. 11 hetes voltam.

Szedsz vitamint?

Azert kerdezem, mert a vashiany is okoz ilyen tuneteket, amiket irtal. En kulon vasat nem szedek, de a terhesvitaminban van es abba sem hagytam a szedeset. Mar van gyerekem es akkor szules utan a verzes miatt rossz volt a vasam, nagyon gyenge voltam, hiaba volt elotte jo a verkepem.

Fizikailag en egyebkent 4-5 napig ereztem magam gyengenek, a verzesem is addig volt erosebb, utana mar csak pecsetelgettem. Egy het mulva en teljesen jol voltam, csinaltam mar mindent es egy par napja elkezdtem ismet futni is, az is jol megy.

Szoval en a vasta tippelnek nalad.

2015. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet akkor èn is megint elkezdem a terhesvitamint. Amugy màr sxinte 6 hete csak egyfolytàban feküdnöm kellett... lehet ezèrt is szedem össze magam nehezebben. Most pont sètáltunk egy nagyot..jòt is tett. de jövő hèten doki! Az biztos
2015. nov. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!