Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetéléssel kapcsolatban segítség?

Vetéléssel kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy beindult sajnos nálam a vetélés es hát ma kezdődött a vérzés erősebb görcsökkel a görcs hasonló mint mensikor de a vérzés több és darabosabb.

Az előbb voltam wcn, bocsi elég gusztustalan de mikor töröltem magam akkor a papíron volt egy nagyobb kocsonyás gumis szerű vérdarab ami nem jött szét. Sötét bordó színű hol világosabb hol sötétebb és ilyen nyálkás valami is volt körülötte.

Ez mi lehetett? Nyálkahártya vagy petezsák?

5 hetes vagyok.

Megegyszer bocsi a megfogalmazásért de eddig még ilyet nem láttam.



2016. febr. 10. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
A petezsák nagyon picike még ilyenkor, inkább nyálkahártya lehetett. Dokihoz mindenképpen menj, ellenőrizni kell, hogy kiürült-e teljesen a méhed, vagy sem!
2016. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ, persze mindenképp megnézetem csak nem tudom mikor kellene? Gondolom ha elmúlt a vérzés.

Ilyenkor meddig vérezhetek??

2016. febr. 10. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a terhességem elején ilyen darabos vérzés.

Azonnal kórházba rohantunk.

Ott kiderült, hogy egy hematóma volt a méhembe, ami elkezdett kiürülni. Az alvadt része jött ki így.

Kaptam gyógyszert, és a babát nem vesztettem el.

Azóta 6 éves.

Én mindenképp azonnal megnézetném magam.

2016. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rögtön mentem, mikor vérezni kezdtem és vittek is műtőbe. A második vetélésemnél vártak, kaptam is egy súlyos fertőzést.
2016. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a baba nálam már biztos nincs meg, mert nemvárt után 10 nappal majdnem negatív a tesztem, olyan halvány hogy ha nem tudnám hogy terhes voltam nem is látnám. De sajnos tudom mert egy hete erős pozi volt, másnap barnázás utrot kaptam majd barna vér vegyesen uh-n nem láttak még semmit doki azt mondta spontán vetélés..és ma indult be a vérzés.
2016. febr. 10. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Akkor is mindenképp kórház vagy orvos.

Nekem volt 2 vetélésem.

Nem engedtek haza a kórházból. Még aznap megműtöttek.

Szerintem nézesd meg magad.

2016. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!