Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan 19 nappal meg...

Missed ab utan 19 nappal meg nem erzem jelet a peteeresnek. Van ilyenkor peteeres vagy majd csak az elso mennsi utan?

Figyelt kérdés

Mindig intenziv tuneteim voltak a mutet elott, hasszurka, nyak.. de most semmi. :(

Lehet hogy ez normalis nem tudom, dokihoz csak 6 het utan kell mennem vissza ha nincs panasz. Tud valaki tapasztalatot irni? Koszonom



2016. márc. 6. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy éreztem, hogy volt peteérésem a szokásos időpontban, a dokim azt mondta, hogy ilyenkor nem kell a műtét napját a ciklus első napjának venni, az sem biztos, hogy egyből van peteérés. Regenerálódnia kell a szervezetnek. Sőt, az első menzesz utáni középidőben is azt mondta, hogy ez még nem mérvadó, pedig addigra már ott volt az érésben lévő tüszőm. Most meg már lehet, hogy ott a baba is, pedig még csak 9,5 héttel vagyok műtét után.
2016. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az elso mensi utan mar azt mondta az orvosom hogy probalkozhatunk nem kell varni mert vakumos mutetem volt... bar en most vizsgalatokra fogok menni elkerulendo egy ujabb rosszul vegzodo terhesseget. Annak fuggvenyeben probalkozunk ujra. Remelem nalad mar tenyleg baba van! :) koszonom a valaszod!
2016. márc. 6. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a napokban kaptam meg a hormonvizsgálathoz a beutalóimat, de nem igazán érzem a közelgő menzeszt. Nem így terveztük, szerettünk volna mi is várni, hogy tudjuk tényleg minden rendben van-e. Mindenesetre köszönöm! Minden jót Nektek! :)
2016. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nektek is! Drukkolok! Azert ird majd meg mi lett :) remelem nekunk is hamar sikerulni fog... :)
2016. márc. 6. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:

En homerozni kezdtem a mutet utan nem sokksl es a 18. napon volt peteeresem, 32. Napon neg is jott a mensim. 12 hetesen volt missed ab-om.

De siman csuszhat tobbet is.

Szinte biztos hogy van mar a mutet utan es az a folyamat inditja be a mensit, csak kerdes, hogy mikor van.

2016. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En is homerozok, elotte is csinaltam. Mutet utan meg magas volt sokaig a homersekletem... akkor abbahagytam, nem lattam ertelmet (37.2 korul volt) tegnap a mutet utani 18.napon 36.6 ma 36.8... hat majd meglatjuk! Koszonom a valaszt!
2016. márc. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!