Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menszesz után vagyok 3 nappal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menszesz után vagyok 3 nappal. Az éjszaka a barátom egy kicsit belém jött?! De megvizsgáltam magam nincs jele peteérésnek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most ez tényleg komoly kérdés! Ha nincs olyan folyásom, meg érzem a méhnyakamat, ami kemény is, akkor elvileg nem következhetett be peteérés ugye?? Tabit nem akarok venni, akkor inkább már veszek ovulációs tesztet. Szerintetek így jó lesz?
2010. jan. 24. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háth..ienkor az se meglepő ha egy hetet késik a menszesz de jobb hogyha inkább vesze legy tesztet hoyg megnyugodj :)
2010. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
bármikor terhes lehet te hülye liba. van olyan ismerössöm aki menstuálás közben esett teherbe
2010. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne hülye libázz le!!! Tudom hogy bármikor teherbe lehet esni, de nekem nem ez volt a kérdésem! Én azt kérdeztem magyarán ha spontán peteérés van, akkor annak is ugyan azok a jelei, mint mikor időben megérik a petesejt?! Tudom mikor volt legutoljára érésem, s kizárt hogy most legyen. De egy kicsit mégis félek.
2010. jan. 24. 12:49
 4/13 anonim ***** válasza:
bunkó-.-:S
2010. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
ne hülye libázzatok senkit, a peteérés nem egy hónapos dolog...ez biológia, nem véletlenszerű jelenségeken alapul...nem vagy terhes biztos..aki meg menszesz közben teherbe esik, annak az őszinteségében ne bízz:)) csak h tudd, menstruáció közben tisztul a méhfal, kilöködik az egy hónapos elvénült petesejt, és nem tapad meg a sperma sehol, sem a hüvelyben, sem a méhfalon...úgyhogy vitathatnánk a "hülyézést"...
2010. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Vegyél egy tesztet, csak azért, h megnyugodhass...és következőben "Spricc Jancsinak" mondd meg h jobban vigyázzon és hát az óvszer sem kerül egy vagyonba...
2010. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehetsz így terhes, énmegértem, hogy olykor elveszti az ember a fejét, bár gondolom egy ilyen élmény után azért ezt a spontán dolgot igyekszel majd elkerülni.


Szerintem kár letámadni amúgy egymást..főleg úgy, hogy nem sok fórumozónak van meg a tudása hozzá, hogy hülyézze a másikat. Itt pl. még aki hülyézett, nem sok okos tényt mondott el, a bunkót és a rá reagálót beleértve is.


Ugyanis menstruáció alatt is lehet valakinek érett petéje. Ez nem kizáró ok, szóval emiatt nem kell kételkedni senkiben. Az én szüleim genetikushoz jártak annak idjén a Czeizer Endréhez (gondolom ismerős a név), aki megállapította, hogy anyunak menstruáció előtt van peteérése és ezért nem esett eddig teherbe. Másrészt pedig ezáltal menstruációkor lehett érett petesejt, ami beágyazódik a méhfalon. Így a méhfal azon a részen nem válik le. Ennyi az egész :)


Kedves kérdező, szerintem vegyél egy tesztet az aktus utáni 2. héten és nyugtasd meg Magad. A naptár módszer nem valami biztonságos, de ha nem baj, hogy ha becsúszik esetleg a baba, akkor azért alkalmazható :)

2010. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tesztet mindenféleképpen veszek.
2010. jan. 24. 15:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, semmi baj sem lesz :) Ezért mondom én mindig, hogy nagyon nehéz az az önkontroll nem megy mindenkinek, de nem lesz semmi baj :)
2010. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rendkívüli peteérés bármikor bekövetkezhet.

Ha nem szeretnél gyereket, MINDIG védekezni kell - anélkül elég, ha "kicsit beléd megy". Mit mondasz majd a gyerekednek? "Kicsinyem, te úgy jöttél össze, hogy még nem is élveztünk"?

2010. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!