Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után újra terhes...

Missed ab után újra terhes vagyok!?

Figyelt kérdés
Akinek vannak ilyen tapasztalatai kérlek írjatok mit tegyek és hogyan? Nagyon vártam az első babámat villámcsapásként ért amikor egy sima vizsgálaton kiderült hogy 8hetesen elment az én kicsikém :( most a missed ab. Után kicsit több mint 2hónappal(mert az orvosom 2hónap várakozást javasolt) újra babát várok :) bár most azt érzem minden rendben lesz ami az előzőnél nem volt sőt pobt hogy rossz érzésem volt végig, félek hogy újra megtörténik. Mit tehetnék hogy ez ne ismétlődjön meg?
2016. márc. 13. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Benne van, hogy újra megtörténhet,de ne erre gondolj. én ugyan így jártam tavaly,missed ab 9 hetesen - ezt megelőzően ugyan abban az évben volt egy 6 hetes missed is- . és 2 ciklusra rá teherbe estem :)most tartunk a 25.hét végénél. Egyszer volt vérzésem 10 hetesen, de nem derült ki mi okozta, se hematóma se egyéb eltérés nem volt. Nálam a két csíkos teszt után rögtön kaptam újra a progeszteronpótlót. Femibiont szedtem, sporoltam. Semmin nem változtattam a 9 hetes missed ab-os terhességhez képest. Kevesebbet gondoltam arra,hogy újra megtörténhet.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen :)

2016. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást erőt ad a történeted bár remélem én csak egyszer élem át. Gratulálok a picihez és kívánom hogy minden rendben legyen! Fiú lesz vagy lány? Én még nagyon az elején vagyok hisz 3nap múlva lenne a mensim de már ma és tegnap is pozitív volt a teszt :) tudom hogy még rizikós a dolog de reménykedem és próbálok pozitívan gondolkodni :)
2016. márc. 13. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:

már van egy 28 hós kisfiam,és megint kisfiú van a pocakban :)

nekem egy héttel menzesz előtt lett pozitív a tesztem, és középidőben volt peteérésem.

hogy hamarabb pozi a teszted már jó jel, mert dinamikusan termeli a hcg-t :)

2016. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Nekem a 11 éves lányom érkezése előtt 2-szer ment el baba. Mikor a nagylánnyal terhes lettem imádkoztam hogy ő megszülethessen, és hála a jóistennek ép és egészséges lányka. A másik kettő lányomnál nem volt semmi baj, az egyik 8, a másik 6 éves. Engem meghallgatott az isten, hátha téged is meghallgat. És mindenek felett bízz abban, hogy a makkegészséges gyermeknek adsz majd életet. Legyél vidám kismama, szerintem a babának is számíthat, hogy az anyukája szomorkodik egész nap, vagy vidámkodik. Kívánom a legjobbakat!


Üdv:

3 leányzós 32/n

2016. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, mi 9 hónapot vártunk a kicsinkre aki a 8. héten elhalt,de csak a 11 héten tudtam meg. Missed ab. Nekünk 3 hónap szünetet javasoltak, és az 5. hónapban jött össze újra én is nagyon féltem most is félek, de próbálok úgy neki állni, hogy mégegyszer ez nem történhet meg, nem lehet, minden rendben lesz. Persze a félsz bennem van, bár már 14 hetes vagyok szedtem a progi pótlást, 9. héten volt barnás folyásom, de nem derült ki miért, azóta nincs baj. Gondolj arra, hogy most jönni akar hozzátok, nem történhet meg újra ez. Nekem mindig azt mondják csak előre nézzek, de tudom nehéz, de valóban sokat segít, ha pozitívan gondolkozol.
2016. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!