Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 2 nappal már...

Missed ab után 2 nappal már alig vérzek. Ez normális lehet?

Figyelt kérdés
Pénteken volt missed ab műtétem, aznap elég erősen véreztem. Másnap már alig volt maszatos a betét, ma pedig már csak a vécépapíron látok enyhe barnaságot. Fájdalmam sincs. Aggódjak, vagy örüljek, hogy ilyen hamar abbamaradt a vérzés?
2016. márc. 20. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Normalis lehet, ahogyan az is, ha holnaptol ismet verzel.

Enekem sem volt eros verzesem a mutet utan, par nap utan ugy tunt, hogy el is all, mert meg a tisztasagi beteten sem latszott semmi aznap, de ahogy elindultam otthonrol masnap es tobbet setaltam, ujra vereztem. Gyengen, de visszatert. Es kb ket hetig ez igy ment. Elkezdtem ismet futni es minden egyes futas utan, vagy ell nagyobb seta, hazimunka utan barnaztam. Ez az elso mensiig igy volt, utana mar nem.

2016. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
normális. én bazi nagy betétekkel készültem és ha jól emlékszem csak az első nap véreztem jobban, utána nagyon enyhén és később sem volt semmi gond, nem fájt semmi, inkább csak gyenge voltam és óvatosan mozogtam, mert féltem,h fájni fog. de semmi. ne aggódj :)
2016. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!