Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után három nappal görcsök, normális?

Figyelt kérdés
Kedden csinálták. Estig szinte semmi vérzés majd estére megindult nagyon durván görcsökkel és feszítéssel. Pár óráig tartott. Szerda és csütörtök gyenge vérzés semmi görcs. Ma pedig kb 3 órája 3-5 percenként jön egy görcs ami 10-30 másodpercig tart. Minden görcs erősebb és fajdalmasabb..(mindig csak egy pivivel ugyan de erősebb) Mi lehet ez most? Volt már valaki így? Nyilván ha nem múlik vagy fokozódik dokihoz megyek...de addig is esetleg ötlet?
2016. jan. 29. 15:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és persze a vérzés is erősebb lett ismét.
2016. jan. 29. 15:52
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális. Én tavaly áprilisban voltam ab-on, és kb. már aznap semmi bajom nem volt, 1-2 nap múlva már lovagoltam. Fájdalom nélkül.

De nekem a dokim elmondta, hogy meddig és milyen erősségű fájdalom/görcs normális, és ha vmi más jellegű van, akkor azonnal hívjam.

29N

2016. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Remek.. :/ És van esetleg tipp h mi lehet? :/
2016. jan. 29. 15:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Bent maradt egy kis darab valószínűleg.
2016. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem normális és nagy a fertőzésveszély! Menj vissza a dokihoz mielőbb!
2016. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, èn kaptam mèhosszehùzòt ès antibiotikumot, menj vissza a kòrhàzba!
2016. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem mielöbb eljutni..
2016. jan. 29. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel.orvos?
2016. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
legelöbb hétfőn sajnos.. a göcs elmult talaán néha egy egy kisebb van..
2016. jan. 30. 12:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Az azért normális, hogy görcsölsz valamennyire, ha nem vagy lázas akkor elvileg oké.

Én még egy héttel a műtét után is görcsöltem kicsit, húzódik össze a méh....ennyi.

Ja és azóta voltam orvosnál kontrollon mindent rendben talált a doki.

2016. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!