Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ferjem bent lehet velem a...

Ferjem bent lehet velem a mutetem elott es utan?

Figyelt kérdés
Jovoheten lesz missed abom es felek nagyon.Ott lehet velem ugye a ferjem a korhazba?Bent a korterembe ahol fekszek majd.
2016. márc. 27. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát kórháza válogatja. Kérdezd meg mikor bementek. A folyosóról biztos nem zavarják ki de hogy a kórterembe bent e lehet azt nem tudom. Max bemegy a szólnak értek kimegy sétál egy kört oszt visszamegy.
2016. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már a nőgyógyászati osztályra se mehet látogató, nő sem.

Személyiségi okokból, ami érthető is. Te se örülnél, ha hoznak a műtőből egy szál semmiben, tesznek át az ágyadra, kilátszik minden, másnak meg ott a férje a kórteremben. Nem azért ment hogy téged nézzen, na de mégis...


Én úgy bírtam ki, hogy bevitt reggel, amíg felvették az adatokat, ott lehetett, aztán nap közben mikor tudtunk, írtunk meg hívtuk egymást. Aztán délután már ott volt a környéken egy rokonnál, amint telefonáltam, hogy mehetek haza, már jött is értem.


Tudom, hogy félsz, de ezen az se segítene sokat, ha ő ott lenne, támogatni pedig távolból, telefonon is fog téged.

2016. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Tavaly volt ket nogyogy mutetem is, a masodiknal bent voltak az egyik szobatarsamnal a rokonai. G...ci idegesito volt, hogy kihoztak a mutobol, probaltam volna pihenni, aludni, ezek meg ott pusmogtak, sisteregtek folyamatosan, allandoan ki-bejarkaltak a szobabol. Szoval en azt mondom, hogy max kiserjen be, es amikor mar magadhoz tertel mutet utan, akkor hivd fel hogy bemehet.

29N

2016. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol lesz a műtéted?Debrecenben a klinikán bent lehet.Mennyi idős a terhesség?Sajnálom,sok erőt kívánok!
2016. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Satoraljaujhelybe.10 hetes.Egyik nap reggel megyek akkor a tagitot felteszik(amitol a legjobban felek nagy erot adna h tudnam h ott var engem a szobaba),es majd masnap mutenek.
2016. márc. 27. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Debrecenben, a Kenézyben még a folyosón sem lehet...
2016. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a műtétre beengednék, egyébként altatásban csinálják, nem fogsz érezni semmit. Látogatni szerintem egyértelműen bemehet, de hogy mennyit maradhat ott, azt nem tudom.
2016. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a SOTE I. Női Klinikán volt missed ab-om 4 éve. Akkor a kórterembe ott bejöhetett a férjem (amikor vkit hoztak műtétből, a látogatógat kiküldték természetesen). Hasonló szituban volt mindenki a kórteremben, mint én és mindenkinek ott volt a párja segíteni.
2016. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lehetett itt,meg a folyoson sem..
2016. márc. 30. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!