Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után haza tudok...

Missed ab után haza tudok menni egyedül? Vagy kell a férjem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább legyen kiséreted az nem árt. Én egy méhszájseb fagyasztás után 20 percel ájultam el, még jó hogy nem egyedül voltam.
2013. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értek. Köszi.
2013. júl. 5. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, mennyire fogsz vérezni, görcsölni. Esetleg kicsit még kába leszel az altatástól. Legyen veled valaki inkább.
2013. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felénk dokumentálják a kísérőt(műtét elött ki kell tölteni egy nyomtatványt amire ezt is rá kell írni) és "ki se adják a beteget",ha nem megy érte.Kísérő nélkül csak másnap mehet haza.Biztos nem a saját szórakozásukra alakították így.

(Nagyon pici kórház,szinte csak egynapos sebészettel és egy rendelőintézettel.)

2013. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt, és jó volt h ott volt a férjem. Mindne szempontból: lelkileg és testileg is. Nem volt nehéz a kórházi táskám (2 éjjelt kellett bent aludnom), de az is nehéz volt akkor. Jobb helyeken ki se engednek egyedül
2013. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fizikailag haza tudsz menni. Viszont nem engednek el aznap kísérő nélkül.
2013. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem az Uzsokiban műtöttek, és kellett a párom utána minden szempontból, és úgy engedtek haza hogy a kórháztól 5 percre lakunk.


A lányt akivel nem jött senki nem engedték haza a műtét után, csak másnap...

2013. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mindig kell kisero, barmikor barmi bajod lehet es cipekedned sem szabad!!
2013. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szfvár műtét után nem érdekel senkit hogyan mész haza! Felébredsz,elmész zuhanyozni,aztán mehetsz amerre látsz! Engem túlaltattak du. 13:30 körül volt műtét,csak másnap engedtek haza reggel,de nem kérdezték jön-e valaki,ráadásul saját felelősségemre engedtek csak haza,mert a kezem gyulladás veszélyes volt,ugyanis rossz helyre szúrták a branült,így mindenhova ment az altató,csak vénába nem! És azt sem kérdezték meg hogy megyek haza,csak közölték,hogy reggeli után készülődjünk,mert jönnek mások...
2013. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!