Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mehtagitas utan tampont tett...

Mehtagitas utan tampont tett fel az orvos mert mar vereztem elotte. Mikor vehetem ki?

Figyelt kérdés
Nem szoktam tampont hasznalni,de a laminaria utan betett egyet az ovos.Most fekudnom kell orakat,mikor vehetem ki?Nem baj ha bent marad sokaig?Betet is van alattam,csak felek h spkaig ott marad bajom lesz.
2016. márc. 29. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Tampont??? Biztos vagy benne? Nekem azt mondták, hogy ne lepődjek meg, ha egy tampon-szerű kilógó madzagot találok, az a laminária része, nehogy kihúzzam.

Szerintem a dokit kérdezd meg, hívd fel, vagy valami.

2016. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem talaltam madzagot...Lehet h felreertettem valamit.Nem tudom.

Most nem faj a hasam egyaltalan,van esely h nem is fpg reggelig,vagy mindenkepp gorcsel jar a tagulas?

2016. márc. 29. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt egyáltalán. Se a felhelyezés, se a tágulási folyamat. Inkább olyan "valami nyom odabent" érzés volt, de nem fájt.

Sajnálom, ami történt. Kitartás!

2016. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem missed abnál prostaglandin tartalmú gyógyszerrel tágítottak,felhelyezték és ott összetörték a méhszájnál. majd nekem egy gézbucit raktak fel,hogy ha távoznának a magzati részek akkor ne ürülhessenek ki. este 9kor rakták fel a gyógyszert és reggelig volt fent a buci is.semmi bajom nem lett. Betét mindenképp kell,mert én úgy jártam,hogy 4 óra leforgása alatt teljesen kitágultam és hajnalban meg kellett csinálni a műtétet,mert nagyon sok vért vesztettem.
2016. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem annó a laminária feltétele után gézbucit raktak fel (szerintem neked is mert igazából a dokik ezt is tamponnak hívják).Másnap műtétig bent volt.Semmi bajom nem lett.Nekem azért rögzítették így a lamináriát mert én már előtte 1 nappal otthon elvetéltem és már záródott is utána a méhszájam egyből így tágítani kellett a tisztításra viszont erősen véreztem és félt a doki,hogy nehogy kiessen a lamináriá.Betétet mindenféleképpen rakj fel este mert átüt egy pár óra múlva a géz.

Sajnálom és kitartást az elkövetkezendő időhöz!

2016. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!