Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusz utáni 1 menstruácio...

Abortusz utáni 1 menstruácio meddig várhato nagyon max?

Figyelt kérdés
sziasztok feb 25-én volt egy abortuszom muszálybol (holnap 6 hete) és semmi jele annak hogy megakarna jönni utánna kb 1 hétig véreztem és 3 hete voltam kontrollon ahol mindent rendben találtak meddig várjak a menszeszemre? és milyen probléma/problémák lehetnek a hátérbe?

#abortusz #missed ab #abortusz utáni menstruácio
2016. ápr. 6. 15:56
 1/4 A kérdező kommentje:
segitsen valaki tanácsal egyre telik az idö és még mindig nem jött meg mikor menyjek vissza az orvoshoz? meddig várjak? nagyon félek hogy nemlehet gyerekem többé és nagyon szeretnék egy picibabát nemtehetek az abortuszrol ne itéljetek el de a picinek nemvolt szivhangja és énmeg egyre jobban kezdek kétségbe esni hogy nem jön meg
2016. ápr. 8. 14:49
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem meg ne ess ketsegbe, biztosan meg fog jonni nem olyan sokara. Hallottam olyanrol, akinek 7-8 hettel jott meg.
2016. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amíg vársz rá, ajánlom olvasni a Magyar helyesírás szabályai c. könyvet :D
2016. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kár, hogy "Hogyan ne legyünk parasztok" könyv nincs ;)
2016. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!