Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha a terhesseg vetelesbe...

Ha a terhesseg vetelesbe vegzodik az utan hany het utan szabad szeretkezni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
gondolom, ugyanúgy 6 hét.
2016. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
6 hét, ami a saját, jól felfogott érdeked.
2016. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha befejezett veteles, akkor a verzes elmultaval (nekem ez 3 nap volt) es mar lehet ujraprobalkozni is. Ha ki kellett muteni az embriot/petezsakot, akkor 6 hetig nincs szex, 3 honapig nem kell probalkozni se


Idealis esetben persze az ember kivizsgaltatja magat, ami magan eü-ben is is ket honap probalkozasi szunetet jelent.

2016. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mutettel volt befejezve es addig nem lehetett hazaseletet elni, amig vereztem. Ez nalam ket het volt, par nappal kesobb szeretkeztunk eloszor.

Az orvosodat kerdezd majd meg errol elso sorban, mert tobb allaspont letezik, ki ezt, ki azt mondja.

2016. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 barby1991 válasza:
61%
Missed ab után 6 hétig nem lehet ülőfürdőt venni és nemi életet élni a fertőzés miatt .
2016. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom ket hetet mondott.
2016. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy művileg lett befejezve, vagy a természet elrendezte...

A természetes úton sikerült elvetélni, akkor egy ciklust érdemes várni (természetesen vetélés után) baba szempontjából.


védekezve lehet 1-2 hét múlva.

2016. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!