Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az oka annak, hogy terhessé...

Mi az oka annak, hogy terhesség alatt a férfi nem mer szeretkezni? Mi a félelem oka?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt elsősorban a pároddal kellene megbeszélni - már ha nálatok van ilyen probléma.

Az én férjem a végefele nem nagyon akart már, én erőltettem sokszor, ő akkor attól félt, hogy idő előtt beindul a szülés.

Hát idő előtt ugyan nem, de 39 hetesen (szerintem) a szex indította be :)

2015. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább a férfitől kell megkérdezi.
2015. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha azt mondja, hogy nem tudja mitől de fél mivel terhes vagyok.
2015. jan. 11. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor légy türelmes és megértő. Mondd, hogy próbálja megfogalmazni, hogy mégis mitől fél? Esetleg menjetek el együtt a nőgyógyászodhoz/védőnődhöz és beszélgessetek erről, hátha akkor megnyugszik, hogy nem árt vele, ha veled minden rendben.
2015. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fél, hogy árt a babànak, illetve zavarja a tudat, hogy nem ketten vagytok illetve zavarhatja a pocak is.
2015. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs pocak még 14 hetes vagyok
2015. jan. 11. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell nektek megbeszélni ezt, mert mi máshogy gondolkodunk, mint ti ketten. A nőgyógyász közös látogatása nagyon jó ötlet! Sokat segíthet.
2015. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálunk ugyan ez volt a helyzet a kisfiammal.Félt a párom és persze én is.Valahogy számomra(hiába megengedett normálisan zajló terhességnél)természetellenes a terhesség alatti szex.Én így gondolkodom,nem tehetek róla.Mi összesen 3x voltunk együtt,persze féltünk utána mindketten,hogy baja lesz a babának,vagy nem e fogok elvetélni,ilyesmik fordultak meg a fejünkben.Végül 22 hetesen el is lettünk tiltva tőle,mert jóslózni kezdtem.

Most a második babával 31 hetes vagyok,vágyom a szexre nagyon,de megint csak nem merek együtt lenni a férjemmel,mert féltem a babát,na meg olyan fájdalmaim vannak odalent,hogy mozogni is alig bírok,szóval kedvem sincs hozzá,meg nem tudom nem e kezdek e már nyílni mivel még egyszer sem volt méhszáj vizsgálat nekem. :/ A férjem hála Istennek nagyon megértő,nem erőlteti a dolgot,de az tuti,hogy szülés után amint lehet egymásnak esünk :D

A párom is félti a babánkat,mi meg tudtuk/tudjuk beszélni,biztosan ti is meg tudjátok és megtaláljátok az arany középutat. ;)

2015. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!