Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akivel nem akar/akart...

Van akivel nem akar/akart szeretkezni a párja terhesség alatt? 21 hkm

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy még nemrégen elvoltunk tiltva a szextől,mert a lepény fedte a méhszájat és 10 hetesen ez vérzést okozott.

A 18. heti ultrahangon már rendben volt a lepény.Mellső falon van,jó helyen.

Az intenzív szexet élvezzük mindketten,de azt nem merjük.

A párom inkább nem is próbálkozik,mert óvatosba csinálva nem túl élvezetes és fél hogy bevadúl közben.

A napokban neki láttunk,de kb.20 perc után befejeztük,mert ugye óvatosba nem olyan.

Én viszont nem bírok magammal,gondolom a hormonok csinálják velem.

Az a baj hogy semmi intimítás nincs már szinte,pedig ugye másképp is lehetne örömet okozni egymásnak :(

Tudom hogy szeret és a babára akar vigyázni,de nekem rosszúl esik hogy nem ér hozzám.

21 hetes vagyok,kb 5 kiló jött fel idáig.

Az alakom most is jó,csak mostmár van babáspocim.

Tuti nem a külsőm a gond.

Egyébként jól elvagyunk,minden ugyanolyan mint terhesség előtt,csak szex nélkűl.

Nemtudom mit tegyek,fiatalok vagyunk még.

Ő 28,én 25.


Normális ez igy szerintetek?


Van ilyen helyzetben más is?


Vagy aki volt igy,szülés után minden rendbe jött?


Nem rontja meg egy idő után ez a párkapcsolatot?



2014. dec. 27. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, és nem a súlyhoz köthető. Sok házasság így jár a gyerekvállalás során.
2014. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Veled egyidős terhes vagyok. Nehezen is jött össze, kellett hozzá orvosi segítség, az első trimeszterben többször pecsételtem, ami miatt veszélyeztetett lettem, plusz ikrek is. Épp a napokban beszéltük a férjemmel, hogy azért nem érdemes szexszel próbálkoznunk, mert úgyis attól félnénk közben, hogy bajt csinálunk, így nem is lenne élvezetes.


Hiányzik persze az intimitás, meg a testiség. De az, hogy végre sikerült a babákat összehozni, egy teljesen új érzést hozott a kapcsolatunkba. Valószínűleg nem lenne baj belőle, nyilván túlóvatoskodunk, de semmi pénzért nem kockáztatnánk a terhességet.


Nagyon várom már, hogy újra együtt lehessünk, de nem félek attól, hogy ez ártana a kapcsolatunknak, mert most a gyerekek a legfontosabbak. Kiböjtöljük és ennyi. :)


Én megértem a párodat, az enyém is parás nagyon. Beszéljétek át szerintem, hogy ki mit érez, gondol ezzel kapcsolatban, mik a félelmek, jussatok valamilyen kompromisszumra.


30/N

2014. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
én is szexeltem terhességeim alatt végig, még ha néha pecsételő vérzés is volt akkor is (nem csináltam nagy ügyet belőle) . víz van, lehet többször mosakodni.
2014. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont most beszéltünk róla.

Azt mondja zavarja hogy ott van a baba.

Azt hiszem nem akarja " hármasban " csinálni :)

Fél attól is hogy újra baj történhet,nem akarja hogy bármi történjen a babával vagy velem.


Úgy látom várja hogy meglegyen,jól legyen,akkor majd lehet mindent.


Igazából érzem hogy szeret most is,nem változtak meg az érzései irántam,de nőként nehéz feldolgoznom hogy most nem úgy néz rám.


Május 7-re vagyok kiírva + 6 hetet még várni kell szülés után.

Ez azt jelenti,legkorábban június végén lehet bármi :(


Nem vagyok szexmániás,de most nagyon dolgoznak a hormonok :):)


Azt sem akarom hogy elhidegűljünk egymástól,ettől nagyon félek!

2014. dec. 27. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! :-) Nem lesz baj :-)

Én 34 hetes vagyok, lombikos szintén. Rettentően féltjük a babát, mégis én mondom mindig a férjemnek hogy ami a mamának jó, az a babának is...... Kb. a 25. -30. héten voltunk együtt utóljára, de kb. a 16. héttől alig.

Amikortól lett pocakom :-) Egyébként rajtam is alig van pár kg.......

Sokat beszélgetünk róla, én ajánlgatok egyéb megoldásokat is (magamra már nem is gondolva...), de azért sem rajong az utóbbi hetekben.

Őt is (pár hete engem is) az zavarja, hogy 3-man vagyunk az ágyban. Nehéz elvonatkorzatnia, hiába csinálnánk hátulról (hátulról nem látszik rajtam hogy kismama vagyok) pl.

Megértem. Amíg érzem hogy nincs gond a kapcsolatunkkal, nem aggódok! ÉS nincs gond.

Egy a fura, hogy én kívánom a dolgot, szóval van úgy hogy... megoldom magamnak, de behatolás nélkül, mivel féltem őt... Viszont így a kecske is jól lakik, a káposzta is megmarad. Elmondanám neki ha kérdezné, de nem hiszem hogy felmerül ez benne......... :-)

Szóval nem vagy egyedül. A barátnőim is mesélték hogy ott is hasonló volt a helyzet, szerencsés akinél nem. Mi így jártunk! Visszaáll minden, ne aggódj! Szerintem a gyerekágy alatt, 3 hét után már lelkesedni fogy azért hogy én szerezzek örörmet neki pl. CSak addig áll fenn ez a helyzet, amíg a baba itt a pocakomban van. HA már egy másik szobában lesz, nem hiszem hogy gond lesz. a 6 hét után meg pláne nem. Kitartás! ÉS beszélgessetek sokat! Babázzon, masziozzátok egymást. Ami ami óta megbeszéltük hogy nincs se...x, az óta pl. szívesebben masszíroz, zuhizik velem, mert tzudja hogy nem lesz semmi utána, nekem viszont kell az hogy érezzem, nő vagyok, szép vagyok, és nem a meztelen testemmel van gond. Remélem megnyugtattalak kicsit :-) 34 hetes kismama

2014. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lányok.


Köszönöm 5-ös hogy megírtad a helyzetedet.


Picit megnyugtat hogy nem egyedűlálló problémával kell szembenéznem.

Ma nemtudom mi történt a párommal,egész délelőtt csábítgatott és végűl engedtem neki :)

De most sem tartott sokáig.

Azt mondta inkább abba hagyja,nehogy bajt csináljon,mert már kezdett bevadúlni.

Az a gond hogy terhesség előtt elég hevesek voltunk,most meg vissza kell fogni magunkat.

Meg hát amit te is írtál,fura neki hogy úgymond "hárman" vagyunk olyankor.


A kapcsolatunkkal tényleg semmi gond,jól érezzük magunkat egyűtt.

Kívűlről nem tűnne fel senkinek hogy van ez az aprócska gond.


Bízom benne hogy tényleg nem fog megromlani később sem a kapcsolatunk ez miatt.


Egyébként megtudom érteni,hisz egy férfinek valóban furcsa lehet úgy közeledni a párjához,hogy közben a gyermeke egyre láthatóbb módon mutatkozik az anyukája pocakjában.


Csak hát ezek a fránya hormonok engem kikészítenek :)

2014. dec. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!