Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvos mikor látja legkorábban...

Orvos mikor látja legkorábban a terhességet illetve mennyi idő után normális még az, hogy nem lát semmit pedig a teszt pozitív?

Figyelt kérdés
Pozitív tesztek vannak bőven, egyre erősebbek, mensi nincs, így most vérvételre küldött a doki.
2016. márc. 2. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi előtt egy nappal volt hüvelyi ultrahangom (más okból), és a doki már akkor megkérdezte, nem vagyok-e terhes, mert olyan vastag volt a nyálkahártyám. Aztán elmaradt a mensim és pozitív lett a teszt is, felhívtam a dokit, aki az elmaradt mensi utáni 5. napra hívott vissza kontrollra. Ekkor már jól látta a méhben a petezsákot. Erre két hétre már szívhang is volt. De itt a gyakorin olvastam jó pár esetet, amikor sokkal később látták csak. Neked hány napja késik?
2016. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát ez gáz, mert akkor ezek szerint elég korán látni kéne valamit. ;(

Több, mint 50 napja volt mensi utoljára. Azt nem tudom, hogy mennyit késik mert 32-36, sőt legutóbbi 40 napos ciklus volt. Nyalkahartya kicsi volt, ez se túl jó jel úgy tudom.

2016. márc. 2. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno 5.héten semmit se láttak csak a 6.hèten. Sajnos az a pici nem maradt velünk mert véralvadási zavarom volt,amit akkor nem tudtunk. Most január 9.én lett pozi a tesztem,2 nap múlva hívtam a dokim és ő rögtön mondta,hogy a 6.hét előtt felesleges menni mert szinte soha nem làtnak semmit a megvastagodott nyálkahártyán kívűl. 6+3 voltam mikor mentem és még csak petezsák volt,8+2- volt már embrió és szívhang is. Mások vagyunk,van akinek 6.héten már látható embrió vagy 5.héten petezsák,bár általában ilyenkor korai fogantatásról lehet szó. Esetedben nagyon nehéz bármit is mondani,hiszen nem tudni a ciklus pontos hosszát vagy a PÉ-t. Azt javaslom jövő hét vègére kérj új időpontot,eltelik bő 1 hét és addigra lesz már petezsák.
2016. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!