Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet úgy is szedni a terhes...

Lehet úgy is szedni a terhes vitamint hogy már nincs baba?

Figyelt kérdés
Sajnos elhalt a magzatom és nem tudok mit kezdeni a vitaminnal. megvvettem a 90 db is elevitet de kB 10 szem hiányzik belőle, a patikában azt mondták hogy így is lehet szedni pár naponta hiszen vitamin. a környezetemben nincs olyan akinek odaadhatnam.

2016. ápr. 26. 22:22
 1/8 Bella169 ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet. A terhesvitamint már a babatervezés alatt javasolt szedni, és akkor sincs még baba.

Nekünk másfél év után sikerült de addig végig szedtem terhesvitamint.

2016. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mostanában nem akarunk babát emiatt..de akkor ha szedem az az én szervezetemnek miért jó? köszi a kedves választ
2016. ápr. 26. 22:40
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi azt kihagytam hogy hízni nem akarok és úgy tudom hogy elég nagy étvágyat csinál..nekem nagy volt de nem tudom hogy a baba miatt vagy a vitamin miatt
2016. ápr. 26. 22:43
 4/8 Bella169 ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami veled történt.

Én mikor anno elkezdtem szedni a terhesvitamint feljött 2 kiló és onnantól egy száll se. A terhesség alatt is 7,5 kgot szedtem fel összesen. Így cáfolnám, hogy elhízást okoz.

A vitamin pedig jó mindig a szervezetnek. Főleg most tavasszal. Télen elég rendesen kiürülnek a vitamin raktárak ez okozza a tavaszi fáradtságot is. 2-3 naponta nyugodtan vegyél be egyet, legalább feltöltődsz vitaminnal.

Kívánom, hogy sikerüljön túljutni a veszteségen és születhessen egy egészséges kisbabátok.

2016. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2016. ápr. 26. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
A terhesvitamin is tulajdonképpen csak egy multivitamin, csak így többet kérhetnek érte... Tehát miért ne lenne jó neked? Akár a férjed is szedhet belőle.
2016. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi! és a fogamzásgátlót nem befolyásolja? mert azt elkezdtem szedni most egy ideig
2016. ápr. 27. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
A vitaminok nem befolyásolják a hormonok termelődését.:)
2016. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!